SteelSeries Arctis 1 alınır mı?

dogukanavci0

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, aslında kulaklık için çok büyük bir bütçe ayırmayı düşünmüyordum. Ancak konu SS olunca bir miktar kendimi zorlayabilir veya indirim kovalayabilirim. Şimdi benim kafama takılan Arctis 1'in 7.1 olmaması. Kulaklığı FPS oyun oynamak amacıyla alacağım. Sizce piyasadaki James Donkey veya Gamepower gibi markaların 300 TL bandındaki 7.1 kulaklıklarından mı satın almalıyım yoksa SS Arctis 1 mi almalıyım?

Not: 250-300 TL bandında sizin önereceğiniz kulaklıklar varsa değerlendirmek isterim.

Stereo sese alıştıysanız 7.1 kullanamazsınız emin olun ki zaten Gamepower kulaklıkların 7.1'i hiç iyi değil. Ayrıca Corsair HS35 kullanıyorum güncel olarak 7 yıllık dizüstü bilgisayarımda. Realtek ALC233 vardı yanlış hatırlamıyorsam ona rağmen CS ve PUBG gibi oyunlarda rahat ses kasıyorum.

Stereo sese alıştıysanız 7.1 kullanamazsınız emin olun ki zaten Gamepower kulaklıkların 7.1'i hiç iyi değil. Ayrıca Corsair HS35 kullanıyorum güncel olarak 7 yıllık dizüstü bilgisayarımda. Realtek ALC233 vardı yanlış hatırlamıyorsam ona rağmen CS ve PUBG gibi oyunlarda rahat ses kasıyorum.

Corsair HS35 ile SS Arctis 1 arasında bir fark var mıdır ses kalitesi olarak?

Yeni konular

Geri
Yukarı