SteelSeries Arctis 1 vs. Arctis 3

SSemiHH

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, geçenlerde kararımı vermiştim Arctis 3 alacaktım (Arctis 3'te bluetooht olduğunu sanıyordum meyersem yokmuş ) bende kendi kendime dedim ki o zaman Arctis 3 ile 1 arasında ne fark var? Sizce ne alayım sorduğum soruya cevap verirseniz memnun olurum ( Razer Kraken t. E öneren arkadaşlar ben bunu dışarda gezerken de kullanacağım ve Razer çok kaba duruyor dışarda gezerken )

Yani Arctis 3 ile 1 arasında ne fark var Bluetooth olmayınca?

Ama bütçeni azcık daha çıkarıp bunu al bence
Void aklımdaydı ama ben bunu dediğim gibi dışarda da kullanacağım ve Corsair mikrofonu çıkmıyor. Bir de Corsair'in yalıtımı kötü, nedeni ise sesi çok güçlü olması. Sesi çok güçlü evet ama dışarı ses kaçırıyor ve ben bunu hiç istemiyorum.
Ikisi de overpriced. Arctis 3'un ses kalitesi biraz daha iyi.
800 belki çok, sanmıyorum ama 800-900 TL bandında da Arctis 5 var aklımda, Amazon'da 950 TL.
Hiçbir fark yok ama bence Arctis 1 Wireless al.
Arctis 5 sizce nasıl?

Void aklımdaydı ama ben bunu dediğim gibi dışarda da kullanacağım ve Corsair mikrofonu çıkmıyor bir de Corsair'in yalıtımı kötü nedeni ise sesi çok güçlü olması sesi çok güçlü evet ama dışarı ses kaçırıyor ve ben bunu hiç istemiyorum.

800 belki çok sanmıyorum ama 900 900 TL bandında da Arctis 5 var aklımda Amazon'da 950 TL.

Arctis 5 sizce?
HS50 Pro alsanız daha iyi bence.

Geri
Yukarı