SteelSeries Arctis 1 vs HyperX Cloud 2

jokerthiefs

Decapat
Arkadaşlar her şeyiyle kapıştıralım. özellikle mikrofon konusunda hangisi daha iyidir, hangisi terletmez pedlere sahiptir yani SteelSeries Arctis 1 mi, yoksa HyperX Cloud 2 mi?
FPS oyunları oynayan birisiyim, mikrofon ve ses kasmak benim için çok önemli. Sizin görüşlerinize göre alacağım, elinize sağlık. :)

Arctis 1'in mikrofonu çok kötü, HyperX'in de güzel sayılmaz ama Arctis 1'den iyidir. Arctis 1 aşırı rahat bir kulaklık 6 ay kullandım ve hiç ağrı sızı veya terletme yapmadı. HyperX'in değişik padleri olduğu için onunla ilgili bir şey diyemeceğim fakat kafanız büyükse biraz sıkıyor. Ses kasma konusunda HyperX daha iyi. Mikrofon sizin için aşırı önemli bir detaysa Cooler Master MH650'ye bakmanı öneririm mikrofonu çok iyi.

Arctis 1'in mikrofonu çok kötü, HyperX'in de güzel sayılmaz ama Arctis 1'den iyidir. Arctis 1 aşırı rahat bir kulaklık 6 ay kullandım ve hiç ağrı sızı veya terletme yapmadı. HyperX'in değişik padleri olduğu için onunla ilgili bir şey diyemeceğim fakat kafanız büyükse biraz sıkıyor. Ses kasma konusunda HyperX daha iyi. Mikrofon sizin için aşırı önemli bir detaysa Cooler Master MH650'ye bakmanı öneririm mikrofonu çok iyi.

Aradığım yorum buydu çok teşekkür ederim çok sağ ol :)

Geri
Yukarı