SteelSeries Arctis 3 2019 mikrofon az ses gidiyor

yellowgreen

Femtopat
Mikrofonu ağzımın dibine kadar soktuğumda bile az ses alıyor. Mikrofon için neyi denesem olmadı. Siz söylemeden giriş aygıtlarında seviyeyi 100 bası 20 yaptım. Sıkıntı mikrofondan ses gitmemesi değil. Aşırı az alması. Mesela Discord'da sesi kontrol ederken hepsini alıyor gibi görünüyor ama konuşurken çok az ses gidiyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Mikrofonu ağzımın dibine kadar soktuğumda bile az ses alıyor. Mikrofon için neyi denesem olmadı. Siz söylemeden giriş aygıtlarında seviyeyi 100 bası 20 yaptım. Sıkıntı mikrofondan ses gitmemesi değil. Aşırı az alması. Mesela Discord'da sesi kontrol ederken hepsini alıyor gibi görünüyor ama konuşurken çok az ses gidiyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Belki sorun arkadaşınızın ayarlarından dolayıdır?

Kulaklığı/Mikrofonu taktığınız portta sorun olma ihtimali var. Eğer mümkünse kulaklığı başka bir bilgisayarda veya telefonunuzda uygun kablo/adaptörle deneyin.

Eğer diğer cihazlarda sorun olmadan kullanabiliyorsanız portlar arızalı olabilir. Bir diğer sorun kaynağı ise ses kartı veya ses kartı sürücüsü olabilir.

Eğer diğer cihazlarda da sorun varsa kulaklığın sorunlu olma ihtimali güçleniyor. Bu durumda ise ürünü servise yollamak mantıklı olacaktır.

Çözdüysen nasıl çözdüğünü söyler misin?

Yeni konular

Geri
Yukarı