Çözüldü SteelSeries Arctis 3 2019 ses sekmesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
SteelSeries Arctis 3 2019 kulaklığım var ve ses sekiyor video izlerken veya oyundan. Realtek yok yükleyemiyorum yükleyince gözükmüyor ve açılmıyor. DTS Audio Control panel diye bir şey var. Oradan gürültü engelleyiciyi de açmıştım. Ne yapabilirim? Windows 10 kullanıyorum.

Çözüm
Idt ses sürücüsü olmasın anakart modelin ne.

Anakart bu ve orada 2 ses sürücüsü vardı Realtek yazıyordu ayrıca ama yükleyemedim onu da.
HP Pavilion Masaüstü - 500-470nt Yazılım ve Sürücü İndirmeleri | HP® Müşteri Desteği ıdt'den de memnun değilim o yüzden High Definition şeyisini yüklüyorum. Ama bunun Audio Manager gibi bir şeyi yok mu nasıl gürültü engellemeyi açacağım.
Kasanın arka tarafından çıkarıp ön tarafına takınca sorunum büyük ölçüde çözüldü tamamen olmasa da. Ne farkediyor anlamadım.
SteelSeries Arctis 3 2019 kulaklığım var ve ses sekiyor video izlerken veya oyundan. Realtek yok yükleyemiyorum yükleyince gözükmüyor ve açılmıyor. DTS Audio Control panel diye bir şey var. Oradan gürültü engelleyiciyi de açmıştım. Ne yapabilirim? Windows 10 kullanıyorum.

Discordan default a çek ben öyle yapınca düzelmişti. Ekleme: Bu sorun arkadaşınla konuşurken mi oluyor.

Realtek Audio Console programı varsa kayıt aygıtlarından mikrofon seçeneğine girip mikrofon efektinden AEC seçeneğini devre dışı bırakın çözülecektir.

Realtek Audio Console programı varsa kayıt aygıtlarından mikrofon seçeneğine girip mikrofon efektinden AEC seçeneğini devre dışı bırakın çözülecektir.
Realtek yükleyemedim malesef DTS diye bir şey var. Realtek yüklediğimde ne driver kısmına geliyor ne de denetim masasına. Driverları silip tekrardan realtek kurmayı denedim yine de yüklenmedi.

Bu linkteki ürün yoksa indirip dener misiniz tekrar?
Onu da denemiştim de hata vermişti. DTS diye bir şey var realtek yükleyemiyorum. Driver olarak IDT veya High definition bilmem ne yükleyebiliyorum.
Edit: Driverları silip reset attığımda IDT high definition audio codec diye bir şey yükledi. Realtek yükleyemiyorum sorunu bir tek realtek ile mi çözebilirim.

Bende de aynı kulaklık vardı bayağı uğraştım en sonunda AEC(audio echo cancellation) ayarını kapatarak çözebildim. sizin ses sürücünüzde de benzer bir ayar varsa onu kapatmayı deneyebilirsiniz. Benim bilgisayarımda realtek var diye onu önermiştim ama sizde yok sanırım

Son düzenleme:

Geri
Yukarı