SteelSeries Arctis 3 alınır mı?

Clawqs

Hectopat
Yer
MacLaren’s
Merhaba, şu anki kulaklığımdan memnun olmadığım için Arctis 3 almaya karar verdim. 2 tane sorum olacak, cevaplarsanız sevinirim.

1. Kulaklık ses kartı olmadan geliyor. Sosyal'de açılan diğer konular baktım, insanlar anakarttaki ses kartının yeteceğini söylemişler. Anakartım MPG B550 Gaming Plus. Ses kartı var mıdır ?
2. Arctis 3'te USB yerine jack girişi var. Bu sıkıntı çıkarır mı? Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben geçen yaz 600 liraya almıştım ve gayet memnunum. Kafamda saatlerce kalsa bile varlığı hissedilmiyor. Ses konusunda da başarılı. Maksimum ses seviyesinde biraz zayıf ancak Voicemeeter gibi uygulamalar kullanarak istenilen performans alınabilir. Mikrofon'u da bence iyi Youtube'den testlere bakabilirsiniz.

Ben geçen yaz 600 liraya almıştım ve gayet memnunum. Kafamda saatlerce kalsa bile varlığı hissedilmiyor. Ses konusunda da başarılı. Maksimum ses seviyesinde biraz zayıf ancak Voicemeeter gibi uygulamalar kullanarak istenilen performans alınabilir. Mikrofon'u da bence iyi Youtube'den testlere bakabilirsiniz.
Ses katlı ile mi kullanıyorsunuz ?

Yeni konular

Geri
Yukarı