Steelseries Arctis 3 Alınır mı ?

QueryTR

Hectopat
Yeni bir kulaklık almaya karar verdim ses kartına ihtiyacım yok ve kulaklığım bozulduğu için telefon kulaklığı kullanıyorum ve tek tarafı var o yüzden yeni bir kulaklık tavsiyesine ihtiyacım var.

• Steelseries Arctis 3 şuan 350 TL fiyatı var.
Aklımda yukarıda yazdığım kulaklığı almak var ama Arctis 5 ile arasında ne kadar fark olduğunu bilmiyorum. 130 TL için çok fark varsa Arctis 3 almaktansa 5 almak daha mantıklı gibi geldi yoksa 7.1 farkı çok fazla dedikleri hikaye mi bunu bilen birisi var mı ?

Bu arada başka kulaklık önerisi olan varsa onları da düşünebilirim. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam değer mi bilmiyorum ama bende kulaklık bakıyorum bu ara 3 ile 5 arasındaki 7.1 teknolojileri farklıymış birde rgb var. 5 bir tık daha iyiymiş.

1 ay önce Arctis 3 aldım. Kulaklık hafif 9 saat oynadım hiç hissetmedim bile. Çok hafif, çok şık. 7.1 olayı da iyi geldi bana. Daha çok Battlefield 1 ,Escape From Tarkov, PUBG oynuyorum, ses kasma denilen olayda işe yarıyor. Diğer kulaklıkları denemedim karşılaştırma yapamayacağım ama ben memnun kaldım @QueryTR

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı