Steelseries Arctis 3 Alınır mı?

399 TL'ye almıştım. Sesi biraz kısık fakat voicemeeter adlı programla kullanıyorum. Çok memnunum ben. Oyuncu kulaklığı olmasına rağmen dışarı çıkıp kulağına takıp müzik dinlerken kopabiliyorsun hayattan. :D O yönden çok şık gözüküyor.

Ben aktif olarak kullanıyorum.SS3 Engine üzerinden istediğin gibi ince ayarda çekebiliyosun.Ama bazı sorunları var,Realtek'le çakışması ama forum üzerinde çözümü var.Ben oyun performansından memnun kaldım ancak,müzik performansı bence kötü.Bende son seste bazı müziklerde cızırdama oluyo.Eğer 2019 Edition'sa kutudan kod çıkmıyo SS3 Engine kullanamıyosun.7.1 Windows üzerinden açıp kapatıyosun bilgin olsun.

Ben aktif olarak kullanıyorum.SS3 Engine üzerinden istediğin gibi ince ayarda çekebiliyosun.Ama bazı sorunları var,Realtek'le çakışması ama forum üzerinde çözümü var.Ben oyun performansından memnun kaldım ancak,müzik performansı bence kötü.Bende son seste bazı müziklerde cızırdama oluyo.Eğer 2019 Edition'sa kutudan kod çıkmıyo SS3 Engine kullanamıyosun.7.1 Windows üzerinden açıp kapatıyosun bilgin olsun.
Cızırtı problemi PC'de oluyor evet ama telefon 3.5 mm jakına takınca olmuyor. Sebebi nedir ki acaba?

Forumlarda da araştırdım.Hep Realtek'le çakışmasından dolayı olduğu söyleniyo.Bende bi ara oyunlarda kitlenmeler oluyodu forumda bi arkadaş çözümü yazmış onun sayesinde donmadan kurtuldum ama müzikte cızırdama var.O kadar da olsun ne diyelim.

Hocam kodla kullananlarda sonic kapalı mı olmalı?

399 TL'ye almıştım. Sesi biraz kısık fakat voicemeeter adlı programla kullanıyorum. Çok memnunum ben. Oyuncu kulaklığı olmasına rağmen dışarı çıkıp kulağına takıp müzik dinlerken kopabiliyorsun hayattan. :D O yönden çok şık gözüküyor.
Arctis 5'i kullanıyorum, bugün geldi. Efsane. Arctis 3'te de aynı sürücüler kullanılıyor. Tavsiye ederim.

Görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim. Klavyedir, faredir Steelseries olunca takımı bozmak istemiyordum. Siparişi verdim. :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı