SteelSeries Arctis 3 yazılım sorunları

yorgancı

Hectopat
Bu forumda birçok konuyu ziyaret ederek ve bizzat Technopat yetkililerinin inceleme ve tavsiyesini dikkate alarak Arctis 3 almaya karar verdim. Yaklaşık 2 hafta önce aldım kullandım. Lakin aldığımdan itibaren sorunları bitmeyen bir kulaklıkla baş başa kaldığımı bilmiyordum. Arctis 3 almayın aldırtmayın arkadaşlar. Realtek ile kulaklığın yazılımı çakışıyor ve bu durum oyunun ortasında aniden bilgisayarınızın kilitlenmesine varan vahim sonuçlara yol açıyor. Çok fazla forum konusu ziyaret etmeme rağmen bu sorunun varlığına dair mesajlara rastlamamış olmam tamamen benim şanssızlığımdır.

Şimdi ise neredeyse tüm Arctis 3 konuları yazılım problemleri ile dolu. Bu konuyu açmış olmamın asıl sebebi ise bu yazılım problemine kalıcı çözüm bulmayı başaranların tavsiyelerini merak etmem. Sonuçta geçti Bor'un pazarı sür eşeği Niğde'ye. Aldık bir kere başa gelen çekilir. Anlık olarak bazı oyunların bilgisayarımı kilitlemesi ve azami ses düzeyimde düşüş sorunları ile muzdarip durumdayım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Denetim Masası > Donanım ve Ses > Ses > Kayıttan Yürüt > Hoparlör (Realtek High Definition Audio) > Sağ Click > Devre Dışı Bırak

Denetim Masası > Donanım ve Ses > Ses > Kayıt > Stereo Karışımı (Realtek High Definition Audio) > Sağ Click > Devre Dışı Bırak

Kulaklığın kendi yazılımını kaldırıp voicemeter banana programını kullanmanı tavsiye ederim. Kullanımı biraz zor ama kurcalayarak güzel sonuçlar elde edebilirsin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı