SteelSeries Arctis 5 alınır mı?

Bütçe
2500

Mearty

Hectopat
Merhaba. Bir süredir Arctis 5'in fiyatını takip etmekteyim. QP'de 1889TL gibi bir fiyata denk geldim. Diğer sitelere baktığımda 2200'den başlıyor. Ürünün site üzerinde herhangi bir yorumu bulunmadığı için emin olamadım. Daha önce alışveriş yaptığım bir site değil. Yani uzun lafın kısası Qp'den alınır mı?

Ben Arctis 7 kullanıyorum daha önce 5 için biraz araştırma yapmıştım ve benim için en olumsuz yönü kablosuz olmamasıydı. Bütçen varsa ve eğer aklına yatıyorsa 7 tercih edebilirsin derim. 5 kötü olduğu için değil 7 kablosuz özelliği ile çok rahatlık sağladığı için. Yoksa aralarında devasa bir fark olduğunu düşünmüyorum.

Arctis 5 kullanıyorum. Gayet güzel, tavsiye ederim. Yaklaşık 1 ay önce 1.700'e almıştım Trendyol üzerinden. Qp'den hiç alışverişim olmadı ama ürün üzmez. Şu an Trendyol'da 1700 yine.
Sipariş verdim. Ürün elime ulaştığında bilgilendirme yapacağım.

Arctis 5 kesinlikle fiyatını hak eden bir ürün değil. Bu fiyatta hatta çok daha ucuza çok daha iyi kulaklıklar var. Tabii SS seviyorsanız veya ille de SS olsun diyorsanız yapacak bir şey yok, hayırlı olsun.

Arctis 5 kesinlikle fiyatını hak eden bir ürün değil. Bu fiyatta hatta çok daha ucuza çok daha iyi kulaklıklar var. Tabii SS seviyorsanız veya ille de SS olsun diyorsanız yapacak bir şey yok, hayırlı olsun.
HyperX kulaklıklar denedim ancak kendimce rahat gelmedi. 2 senedir kullandığım Rampage bile bana daha rahat geldi. Corsair ürünlerini deneme fırsatım olmadı ve problem yaşayanlar gördüm. Logitech kulaklıkları elime aldığımda malzemesi o kadar kötü geldi ki takmak dahi istemedim. Bu yüzden SS'e yöneldim.

Cihaz elime ulaştı. Kalitesi tatmin edici. Bir tek ses tekerleği normalde oynamaması gerek ancak az da olsa boşa hareket ediyor. İade konusunda emin değilim. Sadece bunun için iade ile uğraşmak istemiyorum. Bunun dışında herhangi bir sorun yok.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı