SteelSeries Arctis 5 cızırtı sorunu

OfficialCB

Hectopat
YouTube'ta video izlerken başka videoya tıkladığımda anlık cızırtı oluyor. Her seferinde böyle. Sesi alırken problem yok ama ses açıkken kanal değiştirdiğim zaman bunu yaşıyorum. Yardımlarınızı bekliyorum.

Kulaklık modeli: SteelSeries Arctis 5.

İyi ses veren, mikrofonu güzel olan ve çok pahalı olmayan bir kulaklık olarak arctis 5'i düşünüyordum sanırım vazgeçiyorum..
Şu problem çözülürse ben çok memnun kaldım güzel kulaklık
Ses sürücüleri dengeliyor olabilir sesi boşta müzik açık değilken de yapıyorsa iade edin.
Ses sürücüleri dengeliyor olabilir sesi boşta müzik açık değilken de yapıyorsa iade edin.
Boşta yapmıyor. Hatta spotify da müzik geçişlerinde ve ilerletmelerinde de problem yok. En belirgin youtube ta video hareketliyken başka bir videoya tıkladığımda anlık elektriklenme sesi geliyor, bunu da bazen yapıyor bazen yapmıyor.

Arkadaşlar farklı portlara sokup deneyebilirsiniz. Bende de aynı durum oldu. Laptoptan masaüstüne geçtim. Kulaklıgı taktıgımda ara ara cızırtı geliyordu. USB portlarını sırayla denedim 1'i az cızırtılı 1'i bayağı cızırtılı veriyordu. Buldum cızırtı vermeyen kanal onunla alakalı da olabilir kulaklık da sorun da olabilir bir süre kullanıp bakacagım yine.

Arkadaşlar farklı portlara sokup deneyebilirsiniz. Bende de aynı durum oldu. Laptoptan masaüstüne geçtim. Kulaklıgı taktıgımda ara ara cızırtı geliyordu. USB portlarını sırayla denedim 1'i az cızırtılı 1'i bayağı cızırtılı veriyordu. Buldum cızırtı vermeyen kanal onunla alakalı da olabilir kulaklık da sorun da olabilir bir süre kullanıp bakacagım yine.
Hocam aynı sorun bende var laptop Usb sinde cızırtılı ancak Usb çoğaltıcısına takıyorum ses on numara geliyor acaba donanımsal mıdır son durumun nedir iade etsem mi acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı