SteelSeries Arctis 5 kulaklık - GameEkstra garanti süreci

Özcan D.

Hectopat
Merhaba dostlar.

24-01-2019 tarihinde GameEkstra üzerinden SteelSeries Arctis 5 2019 Edition kulaklık satın almıştım. Kulaklığımda yaklaşık son 8 aydır bazı problemler mevcut.

İlk problem şu şekilde; sol tarafta bulunan ses yükseltme/alçaltma tekerleğini en yüksek seviyeye aldığımda sol kulaklıkta ufak bir cızırtı oluşuyor ve sağ kulaklıktan gelen ses bir miktar azalıyor. Milimetrik bir oynama ile bir tık aşağıya aldığımda sorun ortadan kalkıyor. Diğer problem ise; yine aynı tekerleğin üzerinde bulunan mikrofon kapatma tuşu, ışığı yanmasına rağmen çalışmıyor. Yani mikrofonun kapalı olduğuna dair ufak LED ışık yanıyor fakat mikrofon ses vermeye devam ediyor.

Ürün 2 yıl garantili. Garantinin sona ermesine 13 gün var. Yani garanti süresi dolmak üzere. Soruma gelecek olursam; sizce nasıl bir yol izlemem gerekiyor? Ürünü bizzat kendim garantiye götüreceğim kargo vs. ile uğraşmadan. Satın aldığım GameEkstra firmasına mı götürmeliyim yoksa SteelSeries teknik servisi Teklos'a mı? Nasıl bir yol izlememi önerirsiniz? Şimdiden teşekkürler, iyi sosyaller.

Son düzenleme:
1610360778045.png

GameEkstra sitesinin müşteri destek hattının numarası. Burayı aramanızı tavsiye ederim.

GameEkstra sitesinin müşteri destek hattının numarası. Burayı aramanızı tavsiye ederim.
GameEkstra ile mail yolu ile iletişime geçtim hocam. Şöyle bir yanıt aldım;
gameekstra.png

Fakat sürenin uzaması ve garanti süresinin bitmesinden korkuyorum.

Bence Teklos'a götürün. Garanti süreniz az kalmış firma elinde bekletirse garanti süresi bitmiş diyebilirler.

Benim de korkum bu yönde.

GameEkstra ile mail yolu ile iletişime geçtim hocam. Şöyle bir yanıt aldım;
Eki Görüntüle 829551
Fakat sürenin uzaması ve garanti süresinin bitmesinden korkuyorum.

Benim de korkum bu yönde.
Teklos'u arayın ürünümü servise göndermek istiyorum dedikten sonra anlaşmalı kargo numarası vereceklerdir. Tabi Teklos servisi Gameekstra üzerinden gönderinde diyebilir. Bence biraz elinizi çabuk tutun.

Teklos'u arayın ürünümü servise göndermek istiyorum dedikten sonra anlaşmalı kargo numarası vereceklerdir. Tabi Teklos servisi Gameekstra üzerinden gönderinde diyebilir. Bence biraz elinizi çabuk tutun.
Az önce iletişime geçtim kendileri ile. Aldığınız firmaya gönderin onlar bize ulaştırsınlar yanıtını verdiler. Bugün ya da yarın elden teslim edeceğim ürünü GameEkstra'ya. Umarım süreç uzamaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı