SteelSeries Arctis 5 mi yoksa SteelSeries Arctis 5 (2019 Edition) mı?

Proveit

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, forumda biraz araştırdım fakat sorumun cevabını bi türlü alamadım.
Sizce Arctis 5 standart model olanını mı almalıyım, yoksa 2019 Edition olanını mı?
Yani demek istediğim geliştireyim derken iyice batırmışlar mı, yoksa 2019 Edition ile hakkaten bir gelişme kaydetmiş mi Arctis 5 modeli. :D Şimdiden teşekkür ediyorum cevaplar için.

Mikrofonu, kulak süngerleri, sesi falan nasıl dostum beğenmediğin bir özelliği var mı?

Dostum bende 2019 Edition modelini aldım. Açıkcası Hyperx Cloud 2 ile Arctis 5 arasında kalmıştım ve mağazaya gidip denediğimde Arctis 5’i seçtim. Ancak denediğim mağazada pahalı olduğu için internetten sipariş vericektim. (Mediamark’tan denedim HepsiBurada’dan aldım) o sıra 2019 editionu gördüm biraz araştırdım ve kullanıcıların şikayetlerini ve önermelerini falan dikkate alıp birazda satış politikası olarak yenisini çıkartmışlar. 2019 modelinde sesdeki boğukluk düzeltilmiş falan diyorlar sanırım daha önceki modellerde öyle bir problem vardı. Yani herhangi bir kötü yanı yok arada fazla fiyat farkıda yokken 2019 al geç :) Mağazada denediğim biraz daha büyüktü sanki 2019 editionda kulaklıklar biraz daha küçültülmüş sanki :)

Değerli anlatımın için çok teşekkür ederim dostum 2019 Edition alacağım :).
Merhaba 2019 Edition'ı satın aldınız mı? Ben de bugün veya yarın Arctis 5 alacağım ama standart halini mi yoksa 2019 Edition mı alsam karar veremedim. Kullanıyorsanız yorumlarınızı alabilir miyim? Teşekkürler :)

Merhaba 2019 Edition'ı satın aldınız mı? Ben de bugün veya yarın Arctis 5 alacağım ama standart halini mi yoksa 2019 Edition mı alsam karar veremedim. Kullanıyorsanız yorumlarınızı alabilir miyim? Teşekkürler :)
Biraz geç oldu ama kusura bakmayın. 2019 Edition aldım. Gayet güzel mikrofonu yeterli seviyede. Ama bangır bangır müzikte biraz geride eski kulaklığıma göre ses şiddeti düşük gibi geldi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı