Çözüldü SteelSeries Arctis 5 sağ taraftan ses gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

EYPHR

Hectopat
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
4 gün önce kulaklığı aldım ve bugün elime ulaştı. Dualmix ile bilgisayara bağladığımdan sol taraftan ses güzel gelmesine rağmen sağ taraftan ses duyamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Jakla bağladıysan oturmamış olabilir. USB'yle bağladıysan kulaklık arızalı.

USB ile bağlamıştım ve sonra ayarlara gidip acaba kulaklığın ayarları mı yanlış yoksa kulaklığın kendisi mi bozuk diye test etmek için mono ayarını açtım ve kulaklığına arızalı olduğunu fark ettim.
Sanırsam üretim hatasıymış. (sağ kulaklıktan çıkması gereken sesler de sol kulaklıktan çıkıyor yani oyundayken iki adam düşünün birisi solunuzdan birisi sağınızdan yürüyor fakat bu sorun yüzünden sağdan gelen adam ile soldan gelen adamın sesi tek bir kulaklıktan yani sol kulaklıktan çıkıyor. Zaten test aşamasındayken sol kulaklık yankı yapıyordu)
Jakla bağladıysan oturmamış olabilir. USB'yle bağladıysan kulaklık arızalı.

USB ile bağlamıştım ve sonra ayarlara gidip acaba kulaklığın ayarları mı yanlış yoksa kulaklığın kendisi mi bozuk diye test etmek için mono ayarını açtım ve kulaklığına arızalı olduğunu fark ettim.
Sanırsam üretim hatasıymış. (sağ kulaklıktan çıkması gereken sesler de sol kulaklıktan çıkıyor yani oyundayken iki adam düşünün birisi solunuzdan birisi sağınızdan yürüyor fakat bu sorun yüzünden sağdan gelen adam ile soldan gelen adamın sesi tek bir kulaklıktan yani sol kulaklıktan çıkıyor. Zaten test aşamasındayken sol kulaklık yankı yapıyordu)

Son düzenleme:
Çözüm

Ben yazmışım zaten başkasına çözüldü vermişsin neyse.

Geri
Yukarı