SteelSeries Arctis 5 vs Arctis 1 Wireless

207729

Hectopat
Kulaklık almak için 800 TL civarında bütçe ayırdım. Basslı müzik dinleyen ya da kesinlikle 7.1 ses özelliği olmazsa olmaz diyen biri değilim. Aşırı yüksek bangır bangır bir ses seviyesine de gerek duymuyorum. Oyun oynarken arkadaşlarımla genellikle çok fazla muhabbet ederim. Bu yüzden mikrofonunun iyi olması, güzel bir stereo deneyim sunması, kulağımı terletmeyip rahat olması benim için kafi. Ben kendi araştırmam sonucu bu iki kulaklık arasında kaldım. Eğer 1 ay beklemeye ve fiyat farkına değer derseniz arctis 7 de alabilirim.

Kulaklık almak için 800 TL civarında bütçe ayırdım. Basslı müzik dinleyen ya da kesinlikle 7.1 ses özelliği olmazsa olmaz diyen biri değilim. Aşırı yüksek bangır bangır bir ses seviyesine de gerek duymuyorum. Oyun oynarken arkadaşlarımla genellikle çok fazla muhabbet ederim. Bu yüzden mikrofonunun iyi olması, güzel bir stereo deneyim sunması, kulağımı terletmeyip rahat olması benim için kafi. Ben kendi araştırmam sonucu bu iki kulaklık arasında kaldım. Eğer 1 ay beklemeye ve fiyat farkına değer derseniz Arctis 7'de alabilirim.

Ben Arctis 5 kullanıcıyım. Şubat ayından beri sürekli kullanıyorum. Genellikle FPS, hikayeli oyunlar oynuyorum ve arada müzikte dinliyorum. Kulaklık bana göre gayet rahat, mikrofon kalitesi güzel. Eğer bütçeniz varsa Arctis 7 alabilirsiniz. Kulaklık pedleri kumaş olduğu için kolay kolay terletme olmuyor. Ben Arctis 5 öneririm. Ama tabii ki Arctis 7 daha iyi bir tercih.

Arctic 1 wireless kullanıyorum. Öncellikle oyun için mükemmel tercih olur. Mikrofonu çok temiz. Silah sesleri, ayak sesleri, patlamalar nereden geldiğini çok net anlayabilirsin. Oyun kulaklığı olarak kesinlikle tavsiye ederim. He müzik için de iyi kulaklık diyebilirim ama direk müzik kulaklığı değil tabiki. Uzun süreli kullanımlarda da kulakları asla yormuyor. Beni hiç terletmedi. İnceleme videolarından daha ayrıntılı bakabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı