SteelSeries Arctis 5 vs Sennheiser GSP 350

yarkan88

Hectopat
Yer
Istanbul
Daha fazla  
Başlıkta belirttiğim gibi 2 kulaklık arasındayım. PUBG. vb oyunlar için kulaklık ihtiyacım var.

SteelSeries Arctis 5 ve Sennheiser GSP 350 arasında kaldım. Sizce hangisi alınmalı? Hangisinde ses ve mikrofon daha iyi?

Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sennheiser bence.
GSP 350 performans olarak daha önde.
Rahatlık takıntın varsa tercihin Arctis 5 olmalı.

Yani rahatlık tabii ki önemli ama benim isteğim önce ses temiz, güzel olsun. 7.1 iyi çalışsın. Şuan PUBG yi hoparlorden ve iphone kulaklığından oynuyorum. Ne ayak sesi duyuyorum ne nerden ateş ediliyor hiçbir şey anlaşılmıyor :)

Ağa, 7.1 bir işe yaramıyor oyun kulakliklari sadece markadan ibaret gerçek 7.1 almadığın sürece fark hissetmezsin Sennheiser çok kaliteli.
HyperX Cloud II mesela SSD alırken çoğu kişi Kingston yerine Samsung alır eğer turnuvalarda o kulaklık/klavye gorulmeseydi bu kadar tutulmazdi. SteelSeries içinde öyle sadece örnekti bu arada bunlar. Işte çoğunluk farkında değil böyle şeylerin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ağa, 7.1 bir işe yaramıyor oyun kulakliklari sadece markadan ibaret gerçek 7.1 almadığın sürece fark hissetmezsin Sennheiser çok kaliteli.
HyperX Cloud II mesela SSD alırken çoğu kişi Kingston yerine Samsung alır eğer turnuvalarda o kulaklık/klavye gorulmeseydi bu kadar tutulmazdi. SteelSeries içinde öyle sadece örnekti bu arada bunlar. Işte çoğunluk farkında değil böyle şeylerin.

Hocam işe yaramıyor diyorsun ama işe yarıyor diyende var. iPhone kulaklığından daha iyi iş çıkarıyorlardı o kesin :) Twitch yayıncıları veya youtube da yayın yapanları izlemiyor musun mesela hiç? Eliyle koymuş gibi sesten nerden adam geliyor nerden ateş ediliyor hepsini duyuyorlar. Orta seviye kulaklığı olanda öyle iyi kulaklığı olanda öyle. Ben şuan nerden biri geliyor veya nerden ateş ediliyor öğrenene kadar ölmüş oluyorum :)

Dediği yanlış.
7.1 farkettiriyor.
Tabi 70TL'ye aldığın kulaklıkta 7.1 değilse.

GSP 350 yi aliyim bugun gidip bari.
Dediği yanlış.
7.1 farkettiriyor.
Tabi 70TL'ye aldığın kulaklıkta 7.1 değilse.

HyperX Cloud Flight Wireless Gaming Kulaklık (HX-HSCF-BK/AM) | HyperX | Kablosuz Gamer Kulaklıklar HyperX Cloud Flight Wireless Gaming Kulaklık (HX-HSCF-BK/AM) Oyuncuların Güvenilir Marketi GameEkstra.com 'da

Shroud denen eleman bunu kullanıyor. Nasıl sizce bu?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı