SteelSeries Arctis 5 vs Sennheiser HD 4.40

enskbgl

Centipat
Bu iki kulaklığın karşılaştırmak için aynı klasmanda olmadığının farkındayım fakat içinde bulunduğum bu zor seçim sebebiyle sizlerin fikirlerini almak istedim.
İyi bir kulaklığa ihtiyacım var bakmış olduğum güncel fiyatlarıyla 700-900LIRA fiyat bandındaki oyun kulaklıklarını Technopat forumları ve YouTube üzerinden inceledim en yakın rakibi Logitech G633 gibi seçenekler arasından eğer bir Gaming kulaklık alacaksam SteelSeries Arctis 5'e karar kıldım. Fakat benim için önemli bir konu daha var, müzik dinlemek ve müzik prodüksiyon programlarında bu kulaklığı kullanabilmek. Ableton Live, Logic Pro gibi programlar kullanıyorum burada kullandığım çok çok iyi olmayan eski model bir Sennheiser kulaklığım var halihazırda. Fakat bazen sesi lale ile ikiye bölerek kardeşim veya bir arkadaşım ile birlikte müzik yapıyoruz. Satın almak istediğim kulaklık bu programlar için biçilmiş kaftan olmasa bile bu programlarda, gitar çalarken, müzik dinlerken vs beni üzmesin istiyorum. Hem bu açıdan hem oyun performası açısından Arctis 5 mi Sennheiser HD 4.40 mı benim için daha ideal olur inanılmaz kararsız kaldım. Sennheiser 4.40'ın müzik performansını biliyorum inanılmaz tatmin edici fiyatına göre, fakat mikrofon kalitesi, 7.1 olmayışı, oyun performasını nasıl yapar bu fiyatta Gaming keyfimi kaçırır mı emin olamıyorum. Tecrübeli ve ilgili arkadaşlardan tavsiye, siz olsanız hangisini tercih edersiniz doğrultusunda fikirlere ihtiyacım var. Şimdiden çok teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı