SteelSeries Arctis 7 alınır mı?

BAJER

Picopat
Daha fazla  
Merhabalar,

23.08.2020 tarihinde Logitech G Pro X'i Teknosa mağazası üzerinden satın aldım. Kulaklığın sesleri gayet güzel ama kulaklığın kablosundaki kontrolcüde mikrofonu açıp kapatma tuşu var ve bu tuş ses çıkarıyor. Dokunduğumda ya da bir yere çarptığında. Ayrıca kulaklığın hoparlörleri kulağıma değiyordu ve kulaklarımı ağrıtıyordu. Bu sorunu HyperX Cloud Alpha S'in padlerini takarak çözdüm fakat kablosuz bir model istiyorum. SteelSeries Arctis 7 iyi midir? Baslara ve tizlere önem veren bir insanım. FPS tarzı oyunlar oynuyorum ve diziler izliyorum. Çoğu yerde 40mm sürücüsü olduğu için seslerin az geldiğini ya da sürücüsünde sorun olduğu söylendiğini gördüm. Bilgisayarım eski ve çok ses çıkarıyor yalıtımı iyi midir? Nasıl şarj ediliyor? Bilgilendirirseniz sevinirim.

Arctis 7 bir oyuncu kulaklığı bu yüzden istenilen bas ve tiz aralığını alamayabilirsiniz. Alternatif olarak kendi Arctis 3 cihazımda kullandığım yöntemi söyleyeyim: 3.5mm portuna JBL Endurance Run kulaklığımı bağlayarak film, dizi, müzik gibi aktivitelerimi yapıyorum. Bu şekilde bir çözüm geliştirebilirsiniz siz de.

3.5mm portu dediğiniz kulaklığın üzerindeki mi?
Arctis 7 bir oyuncu kulaklığı bu yüzden istenilen bas ve tiz aralığını alamayabilirsiniz. Alternatif olarak kendi Arctis 3 cihazımda kullandığım yöntemi söyleyeyim: 3.5mm portuna JBL Endurance Run kulaklığımı bağlayarak film, dizi, müzik gibi aktivitelerimi yapıyorum. Bu şekilde bir çözüm geliştirebilirsiniz siz de.
3.5mm dediğiniz kulaklığın üzerindeki mi?
Artı olarak benim anakartım eski o yüzden ses kartı olan bir kulaklığa ihtiyacım var.

3.5mm portu dediğiniz kulaklığın üzerindeki mi?

3.5mm dediğiniz kulaklığın üzerindeki mi?
Artı olarak benim anakartım eski o yüzden ses kartı olan bir kulaklığa ihtiyacım var.
Evet kulaklığın üzerinde 3.5mm port var. Yanınızdaki arkadaşınız da kulaklığını o porta takıp sizinle aynı sesi alabiliyor mesela. Arctis 7 kendi ses kartına sahip bir kulaklık.

Yeni konular

Geri
Yukarı