SteelSeries Arctis 7 vs Arctis Pro Kablolu

Neden.
Ekipmanlarımin hepsi SteelSeries oldugu için kulaklığımıda SteelSeries almak istiyorum. Arctis 9 kullandım 1 ay memnun kalmadım iade ettım boğuk geliyordu sesler şarkı dinlerken falan tatmin etmiyordu basları özellikle bir de ses kasarken sesin nereden geldiğini anlayamıyordum. Şu an kulaklığım yok sıradan bir telefon kulaklığı kullanıyorum ttec marka 50 TL bununla bile seslerin nereden geldiğini daha iyi duyuyorum.
Arctis Pro serisi tasarımsal kronik problemli seridir. Benim fikrimce HyperX Orbit veya Orbit S alabilirsiniz.
Arctis Pro serisi tasarımsal kronik problemli seridir. Benim fikrimce HyperX Orbit veya Orbit S alabilirsiniz.
Bu arada Orbit serisinde Audeze sürücüleri vardır bildiğiniz Audeze Mobius'u almışlar HyperX basıp satmışlar gibi.

Arctis Pro hi-res gamedac sız aldım dün Amazon Prime'dan geldı şu an kullanıyorum iyi ki almışım gerçekten beklentilerimin fazlasını karşıladı çok tereddüt ederek aldım ama iyi ki almışım
İlk başlarda aynısını bende aynı şeyi düşündüm elbet bir gün sürücülerin üstündeki parça çatlayacak ve kırılacaktır. Bu benim görüşüm değil. Reddit'e biraz bakın ne kadar çok şikayet var görürsünüz.
Bu çatlak kullandığım ilk 3 ay içerisinde oluştu bide gözüm gibi baktığım hâlde bu duruma geldi.
Bir sonraki seviyesi Reddit'ten alıntıladığım bu resimlerle(siyah renk olanı) görebilirsiniz.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20201201-010648_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20201201-010648_WhatsApp.jpg
    47,3 KB · Görüntüleme: 144
  • Screenshot_20201201-010114_Reddit.jpg
    Screenshot_20201201-010114_Reddit.jpg
    53,3 KB · Görüntüleme: 151
  • Screenshot_20201201-010050_Reddit.jpg
    Screenshot_20201201-010050_Reddit.jpg
    58,1 KB · Görüntüleme: 172
Son düzenleme:
İlk başlarda aynısını bende aynı şeyi düşündüm elbet bir gün sürücülerin üstündeki parça çatlayacak ve kırılacaktır. Bu benim görüşüm değil. Reddit'e biraz bakın ne kadar çok şikayet var görürsünüz.
Bu çatlak kullandığım ilk 3 ay içerisinde oluştu bir de gözüm gibi baktığım hâlde bu duruma geldi.
Bir sonraki seviyesi Reddit'ten alıntıladığım bu resimlerle(siyah renk olanı) görebilirsiniz. K

Kırılmadan önce ilk aldığın zamanlar kulağına takarken tıkırtı geliyor muydu böyle kulaklığı içe dışa oynattığın zaman tık tık diye

Kırılmadan önce ilk aldığın zamanlar kulağına takarken tıkırtı geliyor muydu böyle kulaklığı içe dışa oynattığın zaman tık tık diye
Evet geliyordu normal o çoğu kulaklıkta oluyor. Fakat tasarımda hatalar olduğunu değiştirmiyor ve Arctis Pro serisini güncellemiyorlar satıyor diye rezalet bir durum.

Yeni konular

Geri
Yukarı