SteelSeries Arctis 7+ Wireless 2000 TL

Sırf fatura yok diye bu kadar fiyat düşeceğini sanmam. Ama ürün zaten zamanında 3.300 civarına satılmaktaymış. Param Güvende genelde müşteriyi korur yani param güvende ile sorun yaşama olasılığınız düşük aksine satıcı tehlikeye düşmekte. Bu yüzden sıkıntı olacağını sanmam

Ek olarak bazen mağaza çalışanlarına fazlalık ürünler veya outlet ürünler kendilerine kalabiliyor diye biliyorum. Normal şartlarda satma yetkileri yok hatırladığım kadarıyla ama satıyorlar.

Sırf fatura yok diye bu kadar fiyat düşeceğini sanmam. Ama ürün zaten zamanında 3.300 civarına satılmaktaymış. Param Güvende genelde müşteriyi korur yani Param Güvende ile sorun yaşama olasılığınız düşük aksine satıcı tehlikeye düşmekte. Bu yüzden sıkıntı olacağını sanmam.

Ek olarak bazen mağaza çalışanlarına fazlalık ürünler veya outlet ürünler kendilerine kalabiliyor diye biliyorum. Normal şartlarda satma yetkileri yok hatırladığım kadarıyla ama satıyorlar.

Profilinde yaptığı satışlar var hepsi 5 yıldız vermiş fakede olabilir bilmiyorum. Fiyatı çok düşük geldi 1.sınıf replika olduğunu bile düşündüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı