SteelSeries Arctis 9 kulaklıkta sağ taraftan az ses geliyor

Merdo44

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. Bundan yaklaşık 1 ay önce Amazon üzerinden Arctis 9 aldım. Kulaklıkta sıkıntılar olduğunu fark ettim. Sağ taraftan sol tarafa göre az ses gelmesi, kulaklık sürücülerinden ve bluetooth'a bağlanırken arkadan dip ses gelmesi sorunlarını yaşadım. Sonra değişim talebinde bulundum ve 1 hafta sonra yenisini elime ulaştı. Ve yine aynı sorunlarla karşı karşıya kaldım. Şimdi tekrardan iade ve değişim ile uğraşmak istemiyorum. Acaba bana gerçekten bozuk veya tamir edilmiş ürünlerimi veriyorlar yoksa bilgisayarım ile ilgili bir durum mu bu? (Şuanda ses düzenleyicisinden sağ taraftaki sesi eşitlemek için ayar yapıp kullanıyorum.)

Yaklaşık 3.000TL'ya almıştım.

Merhaba. Bundan yaklaşık 1 ay önce Amazon üzerinden Arctis 9 aldım. Kulaklıkta sıkıntılar olduğunu fark ettim. Sağ taraftan sol tarafa göre az ses gelmesi, kulaklık sürücülerinden ve Bluetooth'a bağlanırken arkadan dip ses gelmesi sorunlarını yaşadım. Sonra değişim talebinde bulundum ve 1 hafta sonra yenisini elime ulaştı. Ve yine aynı sorunlarla karşı karşıya kaldım. Şimdi tekrardan iade ve değişim ile uğraşmak istemiyorum. Acaba bana gerçekten bozuk veya tamir edilmiş ürünlerimi veriyorlar yoksa bilgisayarım ile ilgili bir durum mu bu? (şu anda ses düzenleyicisinden sağ taraftaki sesi eşitlemek için ayar yapıp kullanıyorum.)

Yaklaşık 3.000TL'ya almıştım.

Bende aynı sorunu yaşıyordum. Değişim talep ettiğimde sizinle aynı sorunu yaşamaktan korktuğum için iade talep ettim. Sizde iade edebiliyorsanız edip farklı bir marka tercih edin.

Geri
Yukarı