SteelSeries Arctis 9 ve B550 Plus uyumlu mudur?

semih bera

Centipat
Daha fazla  
SteelSeries Arctis 9 ürününü satın alacağım ama anakartım ASUS B550 Plus. Wi-Fi desteği yok galiba ya da Bluetooth alsam elimde patlar mı ürün, kullanabilir miyim bilgisayarımda?

Eğer anakartın isminde "Wi-Fi" ibaresi yok ise Wi-Fi desteği yoktur. Fakat bu bir sorun değil, Bluetooth ve Wi-Fi destekli bir adaptör alarak bu sorunu çözebilirsiniz. Ya da PC'yi Ethernet kablosu ile bağlayarak kullanıyorsanız sadece Bluetooth adaptörü ile de kullanabilirsiniz.

Eğer anakartın isminde "Wi-Fi" ibaresi yok ise Wi-Fi desteği yoktur. Fakat bu bir sorun değil, Bluetooth ve Wi-Fi destekli bir adaptör alarak bu sorunu çözebilirsiniz. Ya da PC'yi Ethernet kablosu ile bağlayarak kullanıyorsanız sadece Bluetooth adaptörü ile de kullanabilirsiniz.

PC'yi Ethernet kablosuyla kullanıyorum fakat Bluetooth adaptörü ile de kullanabilirsiniz derken kutusundan çıkan adaptörüle mi yoksa bilgisayara ekstradan bir şey almam gerekir mi?

PC'yi Ethernet kablosuyla kullanıyorum fakat Bluetooth adaptörü ile de kullanabilirsiniz derken kutusundan çıkan adaptörüle mi yoksa bilgisayara ekstradan bir şey almam gerekir mi?

Yok öyle değil.

Kulaklığın bildiğim kadarı ile USB'si yok bilgisayara takmak için. Kulaklığın Bluetooth destekli adaptörü kulaklık için, PC için ayrı almanız lazım ki iletişim kursunlar.

Bunun gibi adaptörler kullanabilirsiniz. Ancak bu ürün iyi mi kötü mü bilmiyorum, onun için ya ayrı olarak Bluetooth adaptörlerini araştırın ya da yeni öneri konusu açın. Oradan daha temiz öneriler alabilirsiniz.

Anakart wifi destegi ile kulakligin wireless ozelliginin herhangi bir alakasi yok. Arctis 9'u kendi kablosuz vericisi ile kullaniyorsun cunku.

Wi-Fi özellikli anakartlarda ek olarak Bluetooth özelliği de geliyor hocam, o yüzden Wi-Fi diye belirttim.

USB portuna taktığınız 2.4GHz dongle ile geliyor, aldığınızda neyle kullanacağınızı düşünüyordunuz hocam?

Ben o Dongle'ı USB takılan olarak değil de kablosuz bir istasyon olarak hatırlıyordum. Aklımda öyle kalmış da bakınca gördüm, sanırım ya başka bir modelle karıştırdım ya da rüyamda görmüşüm :D

Yeni konular

Geri
Yukarı