SteelSeries Arctis 9 Wireless mikrofon tuşu açılınca ışık kapanıp ses gitmiyor

baystark17

Hectopat
Merhabalar arkadaşlar. SteelSeries Arctis 9 Wireless aldım. Şöyle bir şey dikkatimi çekti. Kulaklığın üstündeki mikrofon tuşunu açtığımda mikrofonun ışığı kapanıyor ve ses gitmiyor. Kapattığımda ışık yanmıyor fakat ses gidiyor bu normal midir ve neden böyledir SteelSeries Engine ile yapmam gereken bir ayar mı var?

Keşke konu açsaydın almadan önce, çok daha iyi bir şey önerebilirdim. Bu kulaklık sorunlu çoğunlukla. Neyse.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoda kulaklığı nasıl resetliceğini gösteriyor. Bunu yaptıktan sonra %99 ihtimalle çalışır.

Keşke konu açsaydın almadan önce, çok daha iyi bir şey önerebilirdim. Bu kulaklık sorunlu çoğunlukla. Neyse.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu videoda kulaklığı nasıl resetliceğini gösteriyor. Bunu yaptıktan sonra %99 ihtimalle çalışır.

Bu kulaklık Xbox'a özel üretildi. Benim aldığım multiplatform Nintendo, PlayStation, Windows, Xbox ve Bluetooth ile istediğin cihaza bağlayabiliyorsun aslında Arctis 9 daha iyi 9X'e göre.

Peki sorduğum sorunun cevabını biliyorsanız yardımcı olur musunuz.

Zaten cevapladım. Videoyu izle, reset butonunu bulup basman lazım.

Hem Arctis 9'dan o fiyata çok daha iyi bulursun. Hatta daha aza.

Teşekkür ederim ama sorum tam olarak bu değildi aslında. Bu sağ tarafda bulunan mikrofon düğmesine basınca kırmızı ışık yanıyor ses gitmiyor fakat kapattığımda ışık yanmıyor ama ses gidiyor bu normal mi diye sormuştum aslında :)

Teşekkür ederim ama sorum tam olarak bu değildi aslında. Bu sağ tarafda bulunan mikrofon düğmesine basınca kırmızı ışık yanıyor ses gitmiyor fakat kapattığımda ışık yanmıyor ama ses gidiyor bu normal mi diye sormuştum aslında :)
Emin değilim. O yüzden zaten resetle dedim, yaptıktan sonra aynısı oluyursa normaldir. Herhalde mute butonuna basıyorsun, kırmızı ışık da bunun çalıştığını gösteriyor.

Emin değilim. O yüzden zaten resetle dedim, yaptıktan sonra aynısı oluyursa normaldir. Herhalde mute butonuna basıyorsun, kırmızı ışık da bunun çalıştığını gösteriyor.

Anladım peki. SteelSeries Engine kısmında bulunan Mic sidestone kapalımı durmalı açıkmı hocam?

Bir de kulaklığın sol tarafında bulunan resimdeki tuş ne işe yarıyor anlayamadım.

Dosya Ekleri

• 122193148_2708525249463825_6917274665798487680_n.jpg
    122193148_2708525249463825_6917274665798487680_n.jpg
    49 KB · Görüntüleme: 96
Anladım peki. SteelSeries Engine kısmında bulunan Mic sidestone kapalımı durmalı açıkmı hocam?

Bir de kulaklığın sol tarafında bulunan resimdeki tuş ne işe yarıyor anlayamadım.
Sidestone ile kendini duymuyor musun? Şuanda etkisi yoksa kalsın.

Ses azaltma/arttırma tekerleği değil mi?

Yok ses azaltma arttırma tekerliği sağ tarafda. Bu sol tarafdaki.
Chatmix o. Konuşma/sohbet ve oyun sesini ayarlayabiliyorsun. Birisi gürültülü konuşuyorsa tekerleği oyun sembolüne doğru arttırıyorsun, bu oyun sesinin konuşan kişiden daha fazla olmasına yarıyor.

Oyun oynarken arkadaşını duymak istiyorsan öbür tarafa arttırıyorsun. Normal olmasını istiyorsan ortaya getiriyorsun.

Bu kadar.

Yeni konular

Geri
Yukarı