SteelSeries Arctis Nova 7 vs 7P vs 7X

Siz kaça aldınız nova 7'yi bugün bende alıyorum

Ben Amazon'dan aldım 4500 TL'ye ama ben aldıktan sonra 4200e düşmüş

Siz kaça aldınız nova 7'yi bugün bende alıyorum
3600 tl ye nerde satılıyor ben göremedim hiç bir yerde

Hayirli olsun. Ben denedigim icin nova serisinden vazgectim konforlu degillerdi benim icin. Teşekkürler.

Konfordan kastın nedir hocam tam olarak yani rahatmı degil kafanımı sıkıyor. Ben magazada biraz inceledim rahat gibi geldi hafif bir cihaz süngerleride gayet iyi gibi duruyor

Ben Amazon'dan aldım 4500 TL'ye ama ben aldıktan sonra 4200e düşmüş

3600 tl ye nerde satılıyor ben göremedim hiç bir yerde

Konfordan kastın nedir hocam tam olarak yani rahatmı degil kafanımı sıkıyor. Ben magazada biraz inceledim rahat gibi geldi hafif bir cihaz süngerleride gayet iyi gibi duruyor
kafa yapilarimiz farkli ama benim icin tepeden cok baski yapti ve yanlardan da bir miktar baskisi vardi. fakat ozellikle tepeden cok baskisini hissettim o yuzden almaktan vazgectim ben. dedigim gibi ama herkesin kafa yapisi farkli size rahat olabilir bana olmadi :(

kafa yapilarimiz farkli ama benim icin tepeden cok baski yapti ve yanlardan da bir miktar baskisi vardi. fakat ozellikle tepeden cok baskisini hissettim o yuzden almaktan vazgectim ben. dedigim gibi ama herkesin kafa yapisi farkli size rahat olabilir bana olmadi :(

STEELSERIES Arctis Nova 7 Wireless bu modeli arıyorsanız 3599 TL ye alabilirsiniz.​

STEELSERIES Arctis Nova 7 Wireless bu modeli arıyorsanız 3599 TL ye alabilirsiniz.​

Ayrıca Razer Blackshark V2 Pro 2871 TL ikisi arasında kaldım şu anda bende.

Son düzenleme:
Çok teşekkür ederim umarım memnun kalırım. Blackshark V2 Pro ile arasında çok kalmıştım.
Hocam merhaba. Nova 7' den memnun musunuz? Bende benzer şekilde V2 Pro-Arctis 9-Nova 7 arasında gidip geliyorum. Şu an Nova 7 veya Arctis 9' a daha yakınım. Nova 7 ile ilgili yorumunuz nedir memnun eder mi?

Hocam merhaba. Nova 7' den memnun musunuz? Bende benzer şekilde V2 Pro-Arctis 9-Nova 7 arasında gidip geliyorum. Şu an Nova 7 veya Arctis 9' a daha yakınım. Nova 7 ile ilgili yorumunuz nedir memnun eder mi?
Merhabalar, çok memnunum. Bir çok oyun için EQ ayarlayıp, denedim. Müzik ve multimedya için de ayrı bir EQ ayarı yaptım. Bunlar arasında geçişler Sonar yazılımı sayesinde çok basit ve etkili. Kulaklık premium kalitede biraz titiz ve aşırı araştırmacı biriyim. Çok uzun inceleme videoları izleyerek aldım. Yabancı kaynaklarda çok popüler zaten. Fiyatı ne durumda bilmiyorum ama bu fiyatlara kadar çıkabiliyorsanız en iyisi eğer biraz daha iyisi derseniz seviye direk Nova Pro oluyor. Bence gerekli değil normal bir kullanıcıysanız. V2 Pro deneme fırsatım da oldu bu arada. Duygusal yaklaşmak istemiyorum ama Nova 7 Wireless birçok yönden daha iyi. Malzeme kalitesi başı çekiyor diyebilirim.

Geri
Yukarı