SteelSeries Arctis Pro + GameDAC alınır mı?

xClaush

Hectopat
Kafama koydum çok hoşuma gitti ama bu bantta alınabilecek daha iyi bir şey var mı emin değilim. Mikrofona ihtiyacım yok, condenser mikrofon kullanıyorum.

Düşünceleriniz neler?

Konfor ve ses bakımından iyi olduğuna eminim ama kablolu olan Pro'nun tecrübesine sahip değilim. Arctis 7 ve Arctis Pro Wireless tecrübelerime göre düşününce daha iyi seçenekler var mı bilemem ama alınabilir olacağını düşünüyorum.

Konfor ve ses bakımından iyi olduğuna eminim ama kablolu olan Pro'nun tecrübesine sahip değilim. Arctis 7 ve Arctis Pro Wireless tecrübelerime göre düşününce daha iyi seçenekler var mı bilemem ama alınabilir olacağını düşünüyorum.

Yorumunuz için çok teşekkürler. Daha iyi seçenekler var mı bilemem yazmışsınız ama görüşünüzü daha detaylı öğrenmek isterim.

Bu ürünü alacak olursam vereceğim para az bir miktar değil. Fiyat artınca doğal olarak alınabilecek alternatifler de artıyor. Başka bir DAC + Kulaklık ikilisi önerir misiniz? Yoksa Arctis Pro + GameDAC alınabileceğinin en iyisi mi? Sadece Arctis Pro veya buna banzer değerlerde bir kulaklık almak bana mantıklı gelmiyor çünkü düz bir bilgisayar bağlantısının bu kulaklığı besleyebileceğini düşünmüyorum.

Kulaklıktan ben memnunum güzel kulaklık ama ne beklediğinize göre de değişir. Ben daha alt model kullanmadan direkt bununla kulaklık kullanmaya başladığım için diğer kulaklıklarla kıyaslayamam ama şu anki fiyatlara bakıyorum 2600 falan. Yani bilmiyorum değer mi değmez mi ama kafanızda sormak istediğiniz bir şey varsa yardımcı olmaya çalışırım kulaklıkla alakalı.

Kulaklıktan ben memnunum güzel kulaklık ama ne beklediğinize göre de değişir. Ben daha alt model kullanmadan direkt bununla kulaklık kullanmaya başladığım için diğer kulaklıklarla kıyaslayamam ama şu anki fiyatlara bakıyorum 2600 falan. Yani bilmiyorum değer mi değmez mi ama kafanızda sormak istediğiniz bir şey varsa yardımcı olmaya çalışırım kulaklıkla alakalı.

Daha önce hiç böyle bir kulaklığım olmadı o yüzden kalitesini karşılaştırmak adına referans alabileceğim bir ürün yok. "Yani bilmiyorum" dediğinizde "aslında sanki değmeyecek gibi" demek istediniz gibi hissettim :D Eğer yukarıdaki yorumdaki soruma cevap verebilirseniz çok sevinirim.

Game dacsiz modelini almayı düşünüyorum sizce game dac çoku fark yaratır

Game dacsiz modelini almayı düşünüyorum sizce game dac çoku fark yaratır
Game Dac’siz kullanmadim, kesin bir sey soyleyemem ama gunluk oyunlarda ya da film falan gibi kullanimda “gercekten baya fark var” dedirtecek kadar fark yarattigini dusunmuyorum.
Cok dogal. Kulakligi kendi kapasitesinde kullanmanizi saglayan asil cihaz Dac cunku. Ama asil hedefiniz ses kalitesinde guzel bir fark yaratmaksa daha iyi alternatifler mevcutmus. Ben sahsen almadim, zamanindaki kampanyayi kacirdigim icin pisman degilim.

Yeni konular

Geri
Yukarı