SteelSeries garanti süreci

APlusMath

Decapat
Rival 600 mouseum birden kendi halinde çalışmaz oldu. Ben bu ürünü garantiye versem. Ne gibi değişim iade yaparlar? Ben 449TL'den almıştım.

Birisine aldığı parayı iade etmişler. Yav kardeşim ben 449TL aldığım zaman dolar kaç idi. Şu an bu farenin indirimli hali 749TL. Ne olur? Değişim istesem aynı ürünle vb. ne zaman halledilir. Detaylı bir şekilde açıklar mısınız?

Bu sorun için konu açtım zaten oradan bakabilirsiniz. Konu bu SteelSeries Rival 600 fare imlecimi hareket ettiremiyorum

Sormak lazım onlara biz bilemeyiz ne yapacaklarını.

Rival 600 mouseum birden kendi halinde çalışmaz oldu. Ben bu ürünü garantiye versem. Ne gibi değişim iade yaparlar? Ben 449TL'den almıştım.

Birisine aldığı parayı iade etmişler. Yav kardeşim ben 449TL aldığım zaman dolar kaç idi. Şu an bu farenin indirimli hali 749TL. Ne olur? Değişim istesem aynı ürünle vb. ne zaman halledilir. Detaylı bir şekilde açıklar mısınız?

Bu sorun için konu açtım zaten oradan bakabilirsiniz. Konu bu SteelSeries Rival 600 fare imlecimi hareket ettiremiyorum
Sonuç nedir dostum

Değişim, iadeyi ayıplı mal için yaparlar. Fakat onların "Değiştirin bunu" demek gibi bir şansı yok. Hak sizin hakkınız. Buna "Seçimlik haklar" denir. İster değişim, ister iade alırsınız.

Değişim, iadeyi ayıplı mal için yaparlar. Fakat onların "değiştirin bunu" demek gibi bir şansı yok. Hak sizin hakkınız. Buna "seçimlik haklar" denir. İster değişim, ister iade alırsınız.

Benim de BİM'den aldığım Arctis 1'in mikrofonu çalışmıyor globala yazdım Türkiye'ye parça gönderemiyoruz dediler.

Yeni konular

Geri
Yukarı