SteelSeries gg açılmıyor

scriptedwedge

Hectopat
Yer
Ordu Fatsa
Daha fazla  
Engine'den Gg'ye güncelleyince açılmamaya başladı. Ben de dosya konumundan SteelSeriesGGClient.exe dosyasını çalıştırdım. Program açılıyor fakat yüklenmiyor.

1623591555258.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba hocam. En yeni sürümüne güncellemeniz gerekiyor.

Buradan indirip kurabilirsiniz

Bende de aynı hata loading kısmında kalkıyor Rival 3 aldım dün geldi mouse SteelSeries GG kurdum fakat olmuyor her şeyi denedim çözüm bulamadım.

Çözümü bulan var mı?
çözümü buldunmu dostum

Engine'den Gg'ye güncelleyince açılmamaya başladı. Ben de dosya konumundan SteelSeriesGGClient.exe dosyasını çalıştırdım. Program açılıyor fakat yüklenmiyor.

Eki Görüntüle 1066857
çözümü bulan varmı ya

Eki Görüntüle 1066857
aynı sorun ya aynısı vallaha çözümü yok ya

cihazda yüklü vpn varsa bu gg nin açılmamasına yol açabilir vpn yi kaldırıp tekrar deneyin

Silin tekrar yükleyin düzelecektir.
Maalesef düzelmiyor daha doğrusu tekrar yükleme durumunda normal çalışırken,uygulamayı kapatıp tekrar çalıştırdığımda tekra aynı sorunu yaşıyorum.Bütün NVIDIA bileşenleri kaldırıp tekrar kurduğum halde aynı sorunu yaşıyorum.Acaba arka planda çalışması gereken bir hizmet vs çalışmıyor da Geforce çalışması gerektiği halde çalışmıyor ?!

Maalesef düzelmiyor daha doğrusu tekrar yükleme durumunda normal çalışırken, uygulamayı kapatıp tekrar çalıştırdığımda tekra aynı sorunu yaşıyorum. Bütün NVIDIA bileşenleri kaldırıp tekrar kurduğum halde aynı sorunu yaşıyorum. Acaba arka planda çalışması gereken bir hizmet vs çalışmıyor da GeForce çalışması gerektiği halde çalışmıyor?

Şuraya bir bak olmazsa bilet açarsın

Geri
Yukarı