Steelseries Mouse Seçimi

canbektas7

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle gunaydın arkadaşlar çok güzel bir mouse almayı düşünüyorum. 2 seçeneğim var. Birisi Steelseries Sensei Raw Heat Orange diğeri de Steelseries Kana CS GO edit gaming mouse, hangisini önerirsiniz? Özellik üstünlük göz önüne alınınca teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Güzel kardeşim günaydın . Konu başlığını görüp direk odaya daldım ve bu konuda seni aydınlatmam gerekiyor. SteelSeries kana .. Böyle dandik bir mouse olamaz . Hemen nedenlerine geçiyorum . Mouse basık bir mouse solunda bulunan clickler seni inanılmaz bir şekilde rahatsız edicektir . 2. olarak steelseries mouse alırken dikkat etmen gereken şu . Mouse kullanımı .. Sen bu mouseyi özen göstererek kullanmazsan sana milyonlarca kez arıza verir. Ben o hatayı yaptım 2 ay kullandığım kana elimde parçalandı . Tavsiyem SteelSeries mouse ve SteelSeries 7h kulaklıktan uzak dur . :) Başka ne alabilirim dersen yardımcı olabilirim .

Click'lere nazik basıcam yere düşürmemeye dikkat edicem özen kullanarak kullanıcam diyorsan SteelSeries ' in en dayanıklı mousu SteelSeries Sensei öneririm.

Heat orange al diyorsun eyvallah CS GO edit hosuma gitmisti :( 200 tl vereceğim vurup kıracağım mı bir de? :(

Valla gün geliyor öyle bi vuruyosun ki 200 TL falan aklından çıkıyor. :) Dikkatli kullan ve sakın kana alma.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı