Steelseries Mouse Seçimi

canbektas7

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Öncelikle gunaydın arkadaşlar çok güzel bir mouse almayı düşünüyorum. 2 seçeneğim var. Birisi Steelseries Sensei Raw Heat Orange diğeri de Steelseries Kana CS GO edit gaming mouse, hangisini önerirsiniz? Özellik üstünlük göz önüne alınınca teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

ajek

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Güzel kardeşim günaydın . Konu başlığını görüp direk odaya daldım ve bu konuda seni aydınlatmam gerekiyor. SteelSeries kana .. Böyle dandik bir mouse olamaz . Hemen nedenlerine geçiyorum . Mouse basık bir mouse solunda bulunan clickler seni inanılmaz bir şekilde rahatsız edicektir . 2. olarak steelseries mouse alırken dikkat etmen gereken şu . Mouse kullanımı .. Sen bu mouseyi özen göstererek kullanmazsan sana milyonlarca kez arıza verir. Ben o hatayı yaptım 2 ay kullandığım kana elimde parçalandı . Tavsiyem SteelSeries mouse ve SteelSeries 7h kulaklıktan uzak dur . :) Başka ne alabilirim dersen yardımcı olabilirim .

Click'lere nazik basıcam yere düşürmemeye dikkat edicem özen kullanarak kullanıcam diyorsan SteelSeries ' in en dayanıklı mousu SteelSeries Sensei öneririm.

KS
C

canbektas7

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Heat orange al diyorsun eyvallah CS GO edit hosuma gitmisti :( 200 tl vereceğim vurup kıracağım mı bir de? :(

ajek

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Valla gün geliyor öyle bi vuruyosun ki 200 TL falan aklından çıkıyor. :) Dikkatli kullan ve sakın kana alma.

Mertopaloglu

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Şu anda gameekstra.com' da "sensei heat orange" da indirim var. Benim de şahsi tercihim sensei olurdu.

Yukarı