SteelSeries pişmanlıktır!

Neredeyse tüm markanın amiral gemilerini kullandım.
  • Steelseries Apex M800: Tasarımı hatalıydı. Keycapsleri kendiliğinden kırıldı.
  • Corsair K70 Rapidfire: Space tuşunun altı açıktı en ufak sıvı temasında bozuldu zaten. Forumlarda Corsair ürünlerinin çabuk bozulduğunu söyleyen birçok kişi var yabancı, yerli.
  • Logitech G910 Orion Spark: Bunu çok fazla kullanma fırsatım olmadı çünkü iade ettim. Tuş basma hissiyati kötü geldi.
Şu an Razer Blackwidow V2 kullanmaktayım. 3 yıldır. Çok da memnunum.

Çok popüler olan markalar arasında Razer en iyisidir; Bu benim şahşi fikrim ancak Razer'in her sezon öncü bir marka olduğu gerçek. Steelseries ve Corsair asla önermem. Razer'dan sonraki tercihim Logitech'tir.

Fakat asıl kalite Glorious, Xrtfy, Roccat gibi pek bilinmeyen markalar arasında dönüyor.

Vallaha ya. Glorious Model D kullandım bir ay. Abime verdiğime pişmanım. Efsane güzel bir mouse'tu. Alacaklara %100 tavsiyemdir.

3 ay önce Artics 3 kulaklık aldım verdiğim paraya göre kalite sunmadı. Bütün ayarları çeşitli yerlerden izleyip denememe rağmen mikrofon kalitesi çok kötü ve arkadan cızırtı geliyor.

Rival 650 aldım 1300 liraya, 1 ay geçti reconnect hatası veriyor. Kırmızı ışık yanıyor şarj olmuyor kablosuz bağlayınca kesiliyor şu an da kırmızı ışık yandığı için kablosuza bağladığım da hiç tepki vermiyor. Sol tıkın da sıkıntı var yan skatezlerinde de erime var.

Sizlere kesinlikle ve kesinlikle SteelSeries tavsiye etmiyorum. İyi bir SteelSeries istiyorsanız 3000 Bin lirayı gözden çıkarmanız gerek. Klavyesi de var. Şu ana kadar tek memnun olduğum parçası mouse pad.

SteelSeries piyasaya göre pahalı fiyatları olup ürünlerin de size ekstrem bir katkısı olmayan şişirilmiş bir markadır!
Katılmıyorum. teknoloji ne olursa olsun şans işidir. Sizin şansınıza hatalı ürünler gelmiş. Birkaç hatalı ürün ile koskoca marka silinmez.

2017-2018 yılından beri SteelSeries Arctis 7 kullanmaktayım kulaklığın tek problemi benim hatalarımdan dolayu düşüp kırılmasıydı hiçbir problem yaşamadım.
Sizin şanssızlığınız.

3 ay önce Artics 3 kulaklık aldım verdiğim paraya göre kalite sunmadı. Bütün ayarları çeşitli yerlerden izleyip denememe rağmen mikrofon kalitesi çok kötü ve arkadan cızırtı geliyor.

Rival 650 aldım 1300 liraya, 1 ay geçti reconnect hatası veriyor. Kırmızı ışık yanıyor şarj olmuyor kablosuz bağlayınca kesiliyor şu an da kırmızı ışık yandığı için kablosuza bağladığım da hiç tepki vermiyor. Sol tıkın da sıkıntı var yan skatezlerinde de erime var.

Sizlere kesinlikle ve kesinlikle SteelSeries tavsiye etmiyorum. İyi bir SteelSeries istiyorsanız 3000 Bin lirayı gözden çıkarmanız gerek. Klavyesi de var. Şu ana kadar tek memnun olduğum parçası mouse pad.

SteelSeries piyasaya göre pahalı fiyatları olup ürünlerin de size ekstrem bir katkısı olmayan şişirilmiş bir markadır!
SteelSeries ne kadar kaliteli bir marka olsada,tabii ki üzebiliyor.
Rampage,Everest,James Donkey kötü deyip,uçuk fiyatlara ürün satan SteelSeries önerenlere gelsin.

Hocam aynı şekilde abimde'de artics 3 kulaklık var ve mikrofon kalitesi çok kötü

Yeni konular

Geri
Yukarı