SteelSeries QCK heavy vs QCK Edge

yucewalden

Hectopat
Makaleler
1
Bu iki mouse pad arasında kararsız kaldım heavy ile ilgili şöyle bir yorum da gördüm sanki buzun üzerinde kaydırıyorum diye gibi bu doğru mu? Hangisini tercih etmeliyim?

Heavy daha kalın ama dikişsiz. (6mm) Edge ise dikişli ve ince (2mm). Masan kaygansa QcK edge al. Ben olsam direkt Fury S Pro alırım, 4mm gayet standart bence ve dikişli. İnce mousepadlerin sorunu, masanız kaygan değilse hissiyat kötü oluyor, konforlu da değil özellikle sıcak havalarda. Fury S Speed sakın alma, berbat bir mousepad olduğunu söyleyen bir sürü kullanıcı var yabancı forumlarda. Fury S Pro, al geç yani.

Heavy daha kalın ama dikişsiz. (6mm) Edge ise dikişli ve ince (2mm). Masan kaygansa QCK Edge al. Ben olsam direkt Fury s Pro alırım, 4mm gayet standart bence ve dikişli. İnce mousepadlerin sorunu, masanız kaygan değilse hissiyat kötü oluyor, konforlu da değil özellikle sıcak havalarda. Fury s Speed sakın alma, berbat bir mouse pad olduğunu söyleyen bir sürü kullanıcı var yabancı forumlarda. Fury s Pro, al geç yani.

Dostum ama Fury s Pro'nun da malzeme kalitesi kötüymüş naylon gibi bir hissiyatı varmış Fury s Speed almak daha mantıklı geliyor bana.

Geri
Yukarı