SteelSeries QCK+ large Gaming mouse pad alınır mı?

Arcturusalfa

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart: MSI PRO B760M-A WİFİ
Ekran Kartı : MSI RTX 3080
İşlemci: Intel Core i5-13400F
Ram : CORSAIR (2x16) 32 GB RAM 3600 MHz CL 16
PSU: Cooler Master 700 W
Monitor: Dell 27 inç 165Hz 1ms QHD
Selam 250 liraya SteelSeries QCK+ large Gaming mouse pad alınır mı? Ve bu ürün orijinal mi?

Selam 250 liraya SteelSeries QCK+ large Gaming mouse pad alınır mı? Ve bu ürün orijinal mi?

IKEA'nın bu bütçede mousepadleri var çok beğeniliyor. Onlara da bakabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bir de bu videoya bakmanı tavsiye ederim.

QCK alınabilecek bir mousepad. Fiyatları artmasa Klasse Longteng'de önerirdim fakat fiyatları 500 bandına ulaştı sanırım.
O fiyatlara çıkabilirim derseniz Longteng alınabilecek bir mousepad. Tek sorunu hızlı erimesi, avantaja çevirebilirsiniz.
İkisini de kullandım ve malzeme kalitesi, doku kalitesi olarak longteng, daha iyi kaymasını istiyorsan qck.

Son düzenleyen: Moderatör:
QCK alınabilecek bir mousepad. Fiyatları artmasa Klasse Longteng'de önerirdim fakat fiyatları 500 bandına ulaştı sanırım.
O fiyatlara çıkabilirim derseniz Longteng alınabilecek bir mousepad. Tek sorunu hızlı erimesi, avantaja çevirebilirsiniz.
İkisini de kullandım ve malzeme kalitesi, doku kalitesi olarak longteng, daha iyi kaymasını istiyorsan qck.
O model orijinal değil ki. @Hyuuga Neji

Benim de önerilerim @Xantern ile aynı.

Orijinal. Amazon satıyor. Fakat önermem.

Biraz daha küçük. Fakat çok daha kaliteli.

O model orijinal değil ki. @Hyuuga Neji

Benim de önerilerim @Xantern ile aynı.
İkea olanın boyutu nedir ve cidden steelseriese göre daha mı iyi ?

Yeni konular

Geri
Yukarı