Steelseries Qck+ Mouse Pad mi, HyperX Fury S Pro mu?

Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar konu başlığında da belirttigim gibi 2 tane mousepadden birini almak istiyorum. Hangisini önerirsiniz yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Steelseries Qck+ CS:GO Edition kullanıyorum. Bir zaman sonra yıkamam gerektiğinde üzerinde hafif deformasyon oldu. Düz baskılarda sorun yok. Küçük modelini baskısız kullandım fakat baskılı modellerde sanırım fazla sıcağı görünce -yıkamaktan bahsediyorum- baskı deformasyona uğruyor ve biraz rahatsız ediyor. Fakat genel anlamda bir sorun yaşamadım.

Steelseries Qck+ CS:GO Edition kullanıyorum. Bir zaman sonra yıkamam gerektiğinde üzerinde hafif deformasyon oldu. Düz baskılarda sorun yok. Küçük modelini baskısız kullandım fakat baskılı modellerde sanırım fazla sıcağı görünce -yıkamaktan bahsediyorum- baskı deformasyona uğruyor ve biraz rahatsız ediyor. Fakat genel anlamda bir sorun yaşamadım.
Anladım teşekkür ederim

Merhaba konuyu mezardan çıkarmak istemem ama hangi mouse pad'i tercih ettiniz ?
Tercih ettiğiniz mouse pad'in artı ve eksi yonlerini söylermisiniz?
Merhaba hyperx fury s pro olanını tercih ettim eksi yönünü görmedim + dersem steelseriese göre kumaşı ve yüzeyi daha güzel ve yanları dikişli temizlemeside çok basit steelseries gibi değil elime normal bi toz beziyle temizleyebiliyorum

Merhaba hyperx fury s pro olanını tercih ettim eksi yönünü görmedim + dersem steelseriese göre kumaşı ve yüzeyi daha güzel ve yanları dikişli temizlemeside çok basit steelseries gibi değil elime normal bi toz beziyle temizleyebiliyorum
Yorumunuz için teşekkür ederim. Bende Hyperx Fury S Pro tercih edecektim ama çoğu güvenilir sitede stokta yoktu. Biraz daha para verip gameekstra uzerinden Speed Edition aldım. Gayet memnunum, alacak arkadaşlara tavsiyem gameekstra üzerinden alamayın. Kargo takibi için size hiç bir şekilde takip numarasaı vermiyorlar. Farklı siteler üzerinden almanızı daha iyi olacaktır.

Yorumunuz için teşekkür ederim. Bende HyperX Fury s Pro tercih edecektim ama çoğu güvenilir sitede stokta yoktu. Biraz daha para verip GameEkstra uzerinden Speed Edition aldım. Gayet memnunum, alacak arkadaşlara tavsiyem GameEkstra üzerinden alamayın. Kargo takibi için size hiçbir şekilde takip numarasaı vermiyorlar. Farklı siteler üzerinden almanızı daha iyi olacaktır.

Merhabalar, benimki konuyu direk hortlatmak olacak ama memnun musunuz Speed Edition'dan? Bende almak istiyorum uzun kullanım tecrübeleriniz neler?

Ben XL modelini kullanıyorum nedeni fps oyunlarını düşük sens oynamam. Gayet kaliteli bir pad. Ama ben satın aldığımda 120 tl idi. Şu an fiyatlar biraz fazla ama gerçekten XL modeline gerek duymuyorsanız Large olan modelini tercih edebilirsiniz. Hyperx'ın sitesinde genişlik ve uzunluk değerleri mevcut. Eğer control bir pad tercih edecekseniz steelseries modellerine bakabilirsiniz. Temizleme konusunda üstteki yorumlara katılıyorum. Diyeceklerim bu kadar :)

Ben XL modelini kullanıyorum nedeni FPS oyunlarını düşük sens oynamam. Gayet kaliteli bir pad. Ama ben satın aldığımda 120 TL idi. Şu an fiyatlar biraz fazla ama gerçekten XL modeline gerek duymuyorsanız large olan modelini tercih edebilirsiniz. HyperX'ın sitesinde genişlik ve uzunluk değerleri mevcut. Eğer Control bir pad tercih edecekseniz SteelSeries modellerine bakabilirsiniz? Temizleme konusunda üstteki yorumlara katılıyorum. Diyeceklerim bu kadar :)

Haklısın hocam. Şu anda biraz pahalı ama benim açtığım konuda da SteelSeries'i önerdiler, arada kaldım bilmiyorum hangisi daha ucuz olursa onu alacağım. Siz hangi fareyi kullanıyorsunuz?

SteelSeries rival 110 kullanıyorum ama onunda fiyatı 2 katına çıkmış. Aslında kaliteli bir mouse kullanıcaksan pek bir sorun olmuyor. Bence bu tarz ürünleri tercih ederken uzun ömürlü olmasına dikkat etmek lazım. 6 ayda bir ekipman parası vermek mantıklı olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı