Steelseries qck mousepad incelemesi

Sebastian

Hectopat
Katılım
17 Nisan 2013
Mesajlar
251
En iyi cevaplar
0
Beğeniler
56
Merhaba arkadaşlar öncelikle herkese iyi forumlar dilerim.

Yapmış olduğum ilk inceleme olduğu için kusurlarımdan dolayı özür diliyorum.

Bildiğiniz üzere steelseries markası profesyonel oyuncular için geliştirdiği oyuncu ekipmanları sunmaktadır.Bu incelememde sizlere almış olduğum mousepad hakkında yorumlarımı dile getireceğim.

Evet ilk olarak steelseries'in kutusuna bakmakla başlayalım.

Görüldüğü üzere kocaman bir steelseries yazısı var. Kutunun diğer tarafında kullanıcıların dokunarak alması için hazırlanmış küçük bir pencere var.


Kutu içeriğine baktığımızda ufak bir steelseries çıkartmasını görüyoruz.Beyaz monitörünüzün üzerine yada oyuncu klavyenizin üzerine çok yakışacak.


Evet görüldüğü üzere mousepadımız kendisini meydana attı. Mousepad ilk başta baktığımız üzere kumaş bir yapıya sahip yani sert plastikimsi mousepadlerden değil ve bu yönden olması çabuk kirlenmesine neden oluyor.Benim bir diğer sevmediğim nokta steelseries logosu hafiften kabartılmış elime bazen takılıyor ama sorun teşkil etmiyor benim için. Mousepad artılarına gelecek olursak ne çok küçük ne de çok büyük orta boyut da bir mousepad ama benim için yeterince büyük ve mouse dışarı kaçmıyor.Bir diğer nokta ise kaliteli bir fareniz var ise (skatezleri de büyük olasılıkla teflon dur) kumaş bir mousepad olmasına nazaran skatezleri gayet iyi kayıyor.
Görüldüğü üzere mousepadimizin altı kauçuk yapıya sahip. Yani hararetli bir FPS oyununda hop diye elinizin altından sabun gibi kaymıyor çok sinir bozucu bir şey değil mi ?


Evet arkadaşlar bu ufak incelemem de mousepad alacak arkadaşlara bir fikir edindirmek istedim. Yaptığım imla hataları varsa lütfen ceza atacağınız zaman doğrusunu da gösterirseniz sevinirim. Umarım yardımcı olmuşumdur.Görüşlerinizi lütfen belirtiniz benim için çok önemli.

Not: Kamera saati yanlıştır.
 
Son düzenleyen: Moderatör:

Berke

Hectopat
Katılım
17 Şubat 2013
Mesajlar
447
En iyi cevaplar
0
Beğeniler
36
Yer
İstanbul, Turkey
Eline sağlık.
 

Yeni konular

Yukarı