SteelSeries Rival 110 Yan Tuşlar Çalışmıyor

Makaleler
18
Yer
İzmir
Bugün SteelSeries Engine 3'ü internetten indirerek kurdum ve istediğim gibi ayarlarını yaptım. Fakat yan tuşlara atadığım tuşlar çalışmıyor. Örneğin Fallout 4 için alttaki tuşu Stimpak basma olarak atadım fakat bastigimda tepki vermiyor. Ne yapabilirim ?

Programı kaldırıp yeniden kurdum ve sorun otomatik olarak düzeldi. Benim gibi bu hatayı alan arkadaşlar SteelSeries Engine'i kaldırıp yeniden kurarak problemi çözebilir. Aydınlatma ve kısayol tuşlarının çalışması için program arka planda çalışmak zorunda. Yardımın için teşekkür ederim @Qertzy.

Son düzenleme:
Programı kaldırıp yeniden kurdum ve sorun otomatik olarak düzeldi. Benim gibi bu hatayı alan arkadaşlar SteelSeries Engine'i kaldırıp yeniden kurarak problemi çözebilir. Aydınlatma ve kısayol tuşlarının çalışması için program arka planda çalışmak zorunda. Yardımın için teşekkür ederim @Qertzy.
Rica ederim. Zamanında benim de başıma gelmişti.[emoji4]

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı