SteelSeries Rival 3 alınır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bütçe
300 350

baristahtasiz

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, ben yarın mouse almayı düşünüyorum ve aklımda Rival 3 var. Sizce alınır mı? Bütçem 350'yi falan fazla geçemez. Elimin boyu 16 16.5 falan eni ise 9 9.5 cm elime uygun olur mu? Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Alınır gayet güzel bir mouse. Ölçü kısmına gelince eğer MediaMarkt tarzı bir yer varsa deneyebilirsin ama sorun olacağını sanmıyorum.

Bazı SteelSeries ürünlerinde gereksiz fiyat pahalılığı var. Tahammül edilebilecek bir rakamın üzerine kesinlikle alınmaz. Abartmaya lüzum yok.

Bazı SteelSeries ürünlerinde gereksiz fiyat pahalılığı var. Tahammül edilebilecek bir rakamın üzerine kesinlikle alınmaz. Abartmaya lüzum yok.

Katılıyorum ama ülkenin durumu belli maalesef düşmesi pek muhtemel görünmüyor. 🙁

350 TL'ye alınmaz, sanırım sol tıkında gıcırdama sesi gibi bir sorunu vardı. O bütçede eline uygunsa bunu tercih etmek daha mantıklı.

Tutuş şekliniz nedir?
2280c653911a124a3489d3efd63055bb.png

Hocam birkaç hafta önce 250'ye aldım. Biraz bekleyip fiyatların düşüşüyle alabilirsiniz.

Tutuş şeklinize göre tavsiye edelim.

Rival 300S öneririm.
Daha fazla para vererek daha kötü bir fare niye alsın?

270 civarına Rival 3 düşünülebilir. Yine de LOD, yay sesi ve gıcırdama sorunu yaşayanlar var. Eline göre V2 Mini alabilirsin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı