SteelSeries Rival 3 alınır mı?

Ben kullanıyorum, oldukça memnunum. Fakat OLED sorunu varmış. Mouseyi yarım cm havaya kaldırdığınız zaman algılamaya devam ediyor. Algılamaması gerekmiş. Çok fazla rekabetçi oyun oynuyorsanız Flick Shot denen vuruşu yapmanız biraz zor olabilir.

Ben kullanıyorum, oldukça memnunum. Fakat OLED sorunu varmış. Mouseyi yarım CM havaya kaldırdığınız zaman algılamaya devam ediyor. Algılamaması gerekmiş. Çok fazla rekabetçi oyun oynuyorsanız flick shot denen vuruşu yapmanız biraz zor olabilir.

Hocam zaten iade ettim küçük geldi mouse başka önerileriniz varsa çok iyi olur. Yorumunuz için teşekkürler.

Steelseries Sensei Raw, Asus Rog Gladius fare kullandım. Şu an Razer Deathadder V2 fare kullanıyorum. Steelseries QCK+ mouse pad kullanıyorum. Aynı padi 2. defa aldım, öncekini 3 yıl kullandım. Masam küçüktü ve klavyenin kasası parçalamıştı. Şu anki 5. yılına doğru gidiyor.Arada başka padler de kullandım ama Steelseries QCK+ mouse pad gibi dayanıklı ve stabilini görmedim. Dağılıncaya kadar hep ilk günkü performansında. Kaliteli kumaş mouse padi yıkamayın. Tozunu silkeleyip eski atlet vs. gibi pamuklu bezi kolonyalayıp silin. Uzun yıllar kondisyonunu korur.
Steelseries farelerde kenar kauçuk yapışkanı akması, fare tekerleğinin erimesi gibi kronik sorunları olabiliyor. Alacağınız modeli ona göre araştırın. Steelseries farelerin yerden yüksekliği az, yere yakın oluyor çoğunlukla. Bir türlü alışamadım şahsen. Bileğimi çabuk yoruyordu. Razer ve Asus Rog Gladius serisi gibi yüksekliği fazla, palm tutuşunda elimin zemine çok daha az değdiği modelleri tercih ediyorum. Siz de aradığınız özelliklere göre aradığınız fareyi seçmenizi öneririm.
Kullandığım ekipmanlar ve masa düzeni biraz ilham verebilir:
IMG_20210627_171536.jpg

SteelSeries farelerin yerden yüksekliği az, yere yakın oluyor çoğunlukla. Bir türlü alışamadım şahsen. Bileğimi çabuk yoruyordu. Razer ve ASUS ROG gladius serisi gibi yüksekliği fazla, palm tutuşunda elimin zemine çok daha az değdiği modelleri tercih ediyorum.

Aynı sorunu yaşıyorum ama bütçem 300'den yukarı çıkmaz 250 civarı öneriniz var mıdır? Corsair şahsen güzel geldi bana. Bu arada setup güzelmiş

Bende almayı düşünüyorum fakat 300 TL değer mi ki ona?

Bende almayı düşünüyorum fakat 300 TL değer mi ki ona?

Hocam şu an elimde Rival 3 yerden yüksek değil serçe parmağım mousepada sürtüyor ve eğer eliniz büyükse hiç önermem ama küçük eliniz varsa gayet şık ve sade uzun yıllarca sorun çıkarmaz. İade talebi açtım kargo gelmesini bekliyorum.

Geri
Yukarı