SteelSeries Rival 3 alınır mı?

Bütçe
300

Nyaa

Hectopat
Evet, sorum yukarıda. Sizin yorumunuz nedir? Önereceğiniz başka fare var mı? En fazla 300 lira ayırabilirim, mümkünse en ucuzu olsun. Ağır fareler daha rahat geliyor bana, elim de büyük.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet, sorum yukarıda. Sizin yorumunuz nedir? Önereceğiniz başka fare var mı? En fazla 300 lira ayırabilirim, mümkünse en ucuzu olsun. Ağır fareler daha rahat geliyor bana, elim de büyük.
Yaklaşık 2-3 aydır kullanıyorum. Memnunum. Bundan öncede G300S kullanıyordum. Elim yeterince büyük. Bir problem yaratmıyor. Tutuş şekline göre seçmende yarar var.

Elin büyükse Rival 3 aldıktan bir gün sonra iade edersin muhtemelen. Çok küçük bir mouse.

Bu dediğine katılmıyorum elim orta büyük arası 2 yıl boyunca kullandım küçük bir mouse değil.

2 veya 2 buçuk yıl kullandım öneririm yakınında MediaMarkt falan var ise oradan deneyipte almanı tavsiye ederim tutuş şekline göre seçmeye çalış.

Geri
Yukarı