SteelSeries Rival 3 alınır mı?

Bütçe
250TL
Makaleler
1
Daha fazla  
Bir mouse almam gerekiyor, SteelSeries Rival 3 indirime girmiş, internette de araştırdım. Kullananlar varsa tavsiye ediyorlar mı veya alınır mı? Artı ve eksileri nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir mouse almam gerekiyor, SteelSeries Rival 3 indirime girmiş, internette de araştırdım. Kullananlar varsa tavsiye ediyorlar mı veya alınır mı? Artı ve eksileri nelerdir?

Ben büyük ve ağır mouse tercih ediyorum. Rival 3 hem küçük hem çok ağır. Sende benim gibi düşünüyorsan alma derim.

Rehberime göz atın uygunsa alabilirsiniz.

Ben de büyük seviyorum ama o kadar küçük gibi görünmüyor ağırlığa hiç dikkat etmedim kullandığım mouselerda, siz ne önerirsiniz?

Ben Razer DeathAdder V2 önerirdim. Corsair Ironclaw ve Glaive de iyi ama bunlar benim şahsi fikirlerim tabii. Ve ayrıca imkanın varsa mouse alırken denemelisin bence.
Hocam nesi ağır ya kendim kullanıyorum gayet hafif bir mouse içini açtım öyle tıka basa dolu bir mouse değil, sök takı kolay ben tavsiye ederim.

Kusura bakmayın hafif demek istemiştim kafam dalgınmış. Tekrar kusura bakmayın.

Nasıl bir mouse RGB sıkıntısı ya da tuş sıkıntısı oldu mu?
Vallahi hocam RGP programını kullanmadım pek ama program veya tuş sıkıntısı olmadı ben zaten ikinci el aldım bayağı hırpalanmış mouse dışarıdan öyle görünüyordu söktüm temizledim güzel birleştirdim düzgün çalışıyor, beni memnun etti. Elime tam oturmuyor tutuşum dolayısıyla pek benlik mouse değil ama alıştım gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı