SteelSeries Rival 3 nasıl?

• Konuyu başlatan Techh
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 2
  • Görüntüleme 606

Techh

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Ekzosfer
Merhabalar. Herkese iyi forumlar.
Konuya gelecek olursam başlıkta da belirttiğim gibi SteelSeries Rival 3 almayı düşünüyorum. Ürün 13 Ocak 2021 tarihinde 220 TL fiyata BİM'de satışa sunulacak. Şu an idareten aldığım bir mouse kullanıyorum ondan dolayı kaliteli, uzun ömürlü bir mouse almak istiyorum. İlk isteğim G102 Lightsync'dı. Amazon Prime indirimleri ile ortalama 150 TL fiyatına düştüğü oluyor ürünün. Halihazırda şu an (4.01.2021 tarihi için) 165 TL'ye alabiliyorum G102 Lightsync modelini.
Açıkçası çok fazla araştırmadım ama bildiğim kadarıyla Rival 3, G102 Lightsync modelinden daha iyi. Ek olarak ergonomi olarak biraz daha büyük ve bu benim için oldukça yararlı bir durum ancak internette LOD Problemi ile ilgili bir şeyler okudum Rival 3 adına. Hikaye tabanlı olsun MMO olsun FPS oyunları da oynuyorum ondan dolayı biraz çekindim üründen. Genel olarak bu ürünü kullanan, bu problem hakkında bilgisi olan veya bu iki ürünün karşılaştırmasını yapabilecek varsa ve yorum yaparsa çok mutlu olurum. Teşekkür ediyorum şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rival 3 kullanıyorum, LOD ayarlayamama sorunu benim için hiçbir sorun teşkil etmiyor. Sonuçta oyunu oynarken fareyi masadan 30 santim yukarıya falan kaldırmıyorum, düzgün bir şekilde çeviriyorum.

Herkes tutturmuş LOD sorunu diye, "LOD sorunu" olmayan bir ürün alsalar sanki yazılımdan LOD'u ayarlayacaklar...

Rival 3 almanı öneririm. Eğer sorun LOD sorunundan dolayı rahatsız oluyorsan iade edersin.

Geri
Yukarı