SteelSeries Rival 3 RGB sol tıklamanın zayıf kalması

Zorbey07

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar çarşamba günü Medimarkt'tan sipariş verdim, dün ürünü teslim aldım. Herhangi bir problem yok ama, sağ tıklama normal fakat sol tıklama da ses çok az çıkıyor. Yani sanki uzun süre kullanırsın da sonradan sonraya sol tıklama zayıflar öyle bir durum yaşıyorum. O sesi duymak istiyorum. Bozuk gibi bir his oluşturmaya başladı. Benim gibi bu mouse kullananlar yardımcı olabilir mi?

Daha önceki Logitech Mouse'da herhangi bir problem yok 1 yıldan fazladır kullanıyordum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar çarşamba günü Medimarkt'tan sipariş verdim, dün ürünü teslim aldım. Herhangi bir problem yok ama, sağ tıklama normal fakat sol tıklama da ses çok az çıkıyor. Yani sanki uzun süre kullanırsın da sonradan sonraya sol tıklama zayıflar öyle bir durum yaşıyorum. O sesi duymak istiyorum. Bozuk gibi bir his oluşturmaya başladı. Benim gibi bu mouse kullananlar yardımcı olabilir mi?

Daha önceki Logitech Mouse'da herhangi bir problem yok 1 yıldan fazladır kullanıyordum.

Psikolojikte olabilir ama iade edin bence sonradan pişman olursunuz.

Aynısı bende de var zamanla gidiyor

Bende de aynı mouse var, böyle bir sıkıntı çekmedim açıkçası. Ne kadara almıştınız Rival 3'ü? Eğer 300 lira ve üstüyse iade edip Razer Viper Mini alabilirsiniz.

Aynısı bende de var zamanla gidiyor.

Nasıl yani hocam. Biraz daha açar mısınız? Yani o sesi duymadan sanki tıklamıyorum gibi geliyor. Elime alıp inceledim. İkisi de eşit mesafede. İade etmem gerekli mi?
Psikolojikte olabilir ama iade edin bence sonradan pişman olursunuz.

Bilemedim. İade etsem MediaMarkt mi yoksa firmaya mı etmem gerek.
Bende de aynı mouse var, böyle bir sıkıntı çekmedim açıkçası. Ne kadara almıştınız Rival 3'ü? Eğer 300 lira ve üstüyse iade edip Razer Viper mini alabilirsiniz.

Sağ tıktan gelen o tık tık sesi, sol tıkta gelmiyor. Çok az geliyor. Bu da kötü bir hissiyat bırakıyor.

Anlamıyorum 350 TL gibi bir fiyata alınan ürün daha 2 gün olmadan gacır gucur sesler de gelmeye başladı. Ucuz plastik sesi gibi düşünün, ne yapacağımı bilmiyorum. Kutusu her şeyi mevcut ama MediaMarkt iade alır mı? @Ardaaa11 @bugragtr20

Yeni konular

Geri
Yukarı