SteelSeries Rival 3 vs Logitech G203 LightSync

Player_7659

Hectopat
Merhaba, başlıkta da belirtmiş olduğum gibi bu iki mousedan birini almayı düşünüyorum. Tuş tıklama ömrü, kalite ve diğer özellikleri karşılaştırdığımızda sizce hangisini tercih etmeliyim? Bu 2 mousedan birini kullanan arkadaşlar tecrübelerini iletebilirler mi? Bu mouseların ikisini de palm grip tarzı ile kullanabilir miyim?
(Not: Elimin uzunluğu 18cm, genişliği 9cm)

Son düzenleme:
Merhaba, başlıkta da belirtmiş olduğum gibi bu iki mousedan birini almayı düşünüyorum. Tuş tıklama ömrü, kalite ve diğer özellikleri karşılaştırdığımızda sizce hangisini tercih etmeliyim? Bu 2 mousedan birini kullanan arkadaşlar tecrübelerini iletebilirler mi? Bu mouseların ikisini de palm grip tarzı ile kullanabilir miyim?
(Not: Elimin uzunluğu 18cm, genişliği 9cm)
2 farede eline o tutuş tarzıyla oturmaz onlar claw,fingertip için uygundur ve Rival 3'de LOD sorunu var bu fareyi almanı öneririm.

2 farede eline o tutuş tarzıyla oturmaz onlar claw,fingertip için uygundur ve Rival 3'de LOD sorunu var bu fareyi almanı öneririm.
gönderdiğiniz bu site güvenilir mi?
Logitech daha iyidir. Sensörler profesyonel seviyede.
peki elime uygun gelir mi sizce?

Son düzenleme:
İkisi arasında bence fark yok Rival 3 kullanıyorum bence hangisi ucuzsa onu al ikisi de kaliteli fareler üzmez. Ben de palm grip kullanıyorum oldukça memnunum.

Yeni konular

Geri
Yukarı