SteelSeries Rival 3 Wireless alınır mı?

torresinho

Hectopat
İlk defa bir Wireless mouse kullanmayı düşünüyorum.
- 450 TL'ye değer mi?
- Bu fiyata alınabilecek, daha iyi bir kablolu veya kablosuz mouse var mıdır?
- Pil ömrü Bluetooth modunda 400 saat olduğu söyleniyor. Tek bir AAA pil ile 2.4G modunda ne kadar kullanım süresi sunabilir?
- Gecikme süresinin kablolu bir mousedan farkı var mıdır? Rekabetçi oyunlarda sıkıntı çeker miyim?
- Sensörü (TrueMove Air 18K DPI) hakkında pek bir bilgim yok. Hangi pixart veya Hero sensörüne denk geliyor?
- Ve son olarak kasamı masa altında kullandığımdan mouse ile aralarında bir mesafe var. Mouse un kablosuz adaptörünü G305 gibi uzatma kablosuyla kullanırsam gecikmede olumsuz bir fark yaratır mı?

Dosya Ekleri

• 49f9b0ab901b2034322bc0ebc8bfcce4.jpg
    49f9b0ab901b2034322bc0ebc8bfcce4.jpg
    88,2 KB · Görüntüleme: 333
  • Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    54 KB · Görüntüleme: 185
Son düzenleyen: Moderatör:
-450 TL'ye değer. Fakat bazı yerlerde daha pahalı farelerde indirim olabiliyor. Onlara da bakın.
-Daha iyi fare diye bir şey yok. Elinize uyan fare daha iyidir.
-3. sorunuzun cevabını bilmiyorum :(.
-Kablolu fareden çok bir farkı olmaz. Farelerde kablosuz teknolojisi çok gelişti. Bir fark hissedeceğinizi düşünmüyorum.
-Tam olarak hangi Pixart sensöre denk geliyor bilmiyorum. Fakat sensör anlamında sıkıntı çekmezsiniz. Gayet iyi bir sensör :).
-Olumsuz bir fark yaratacağını çok sanmıyorum.

-450 TL'ye değer. Fakat bazı yerlerde daha pahalı farelerde indirim olabiliyor. Onlara da bakın.
-Daha iyi fare diye bir şey yok. Elinize uyan fare daha iyidir.
-3. sorunuzun cevabını bilmiyorum :(.
-Kablolu fareden çok bir farkı olmaz. Farelerde kablosuz teknolojisi çok gelişti. Bir fark hissedeceğinizi düşünmüyorum.
-Tam olarak hangi Pixart sensöre denk geliyor bilmiyorum. Fakat sensör anlamında sıkıntı çekmezsiniz. Gayet iyi bir sensör :).
-Olumsuz bir fark yaratacağını çok sanmıyorum.
Çok teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı