Steelseries Rival 650 Şarjı Nasıl Takip Edilir?

Yer
İstanbul
Daha fazla  
Fareyi alalı 1 gün oldu fakat merak ettiğim 3 şey var.
Şarjımı nasıl yüzdelik olarak görebilirim? Çünkü sadece 2-3 pil olarak gösteriyor.
PC'den mi yoksa şarj aleti kafasını bağlayıp mı şarj etmeliyim?
Şarjın tamamen dolduğunu nasıl anlarım? 15 dakikada fulleniyor tarzında bir şeyler deniliyor fakat pil hep 2 parça hiç 3 parça yani full olarak görmedim. Teşekkürler şimdiden.

indir.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bendede aynı sorun var çözerseniz banada açıklar mısınız
steelseries ile iletişime geçtim sadece pil yüzdelerini göndermişler mail ile üstelik bilgisayardan değil de şarj kafası ile şarj ediyorum ben hem daha hızlı doluyor hem de bilgisayar da en fazla 2 pil doluyordu şarj makinesi ile 3 pili gördüm.

3 bars = 100–50%
2 bars = 49–21%
1 bar = 20–11%
0 bars = 9–1%

birde o enginde yeşil bir bar varya pilin dolu olduğunu gösteriyor bende o kısım 50 yi hiç geçmiyor onu anlamadım üründe yeni sarj ediyorum falan hala aynı (ufak bir şey daha herkes de o 3 pil vb gösteren kısımda yüzde kaç kaldığı yazıyor onu aktif etme şansımız yok muymuş? )

o dediğim yer asla 50 yi geçmiyor ona deli oldum saçma geliyor razer mambada direk mousun üstünde renkleri yanıyordu yüzde kaç kaldığı mousun üstünden anlıyabiliyorduk mouse ta yüzde kaç dolduysa o kadar ışık yanıyordu :)

bende orası bu şekilde alttaki zaman barını 3 dk ya ayarladım mouse kendini otomatik kapatıyor daha sonra sol click yaptığımda hemen açılıyor
399356

şarjını aşağı yukarı kestirebiliyorsun ama 10 saate yakın gidiyor.

WhatsApp Image 2019-05-29 at 20.39.44.jpeg
bende bu şekilde ne kadar sarjda olursa olsun burası yükselmiyor bu bir hatamı onu merak ediyorum çünkü ona göre servise yollayacağım
bende orası bu şekilde alttaki zaman barını 3 dk ya ayarladım mouse kendini otomatik kapatıyor daha sonra sol click yaptığımda hemen açılıyorEki Görüntüle 399356
şarjını aşağı yukarı kestirebiliyorsun ama 10 saate yakın gidiyor.
sorun olan hani mesela yüzde 75 civarı dimi fotoda ama şarja tak 2 saat şarj olsun şu yeşil bar 100 olmuyor benim taktığım şey o anlam veremiyorum neden öyle 75 hep yükselmiyor yani

Son düzenleme:

Geri
Yukarı