SteelSeries Rival 710 alınır mı?

Bütçe
550 TL
Rival 600 önerebilirim. Eskidi ama gerçekten çok güzel bir mouse. 2 yılı aşkın süredir kullanıyorum.

Edit: 599 lira olmuş. Birkaç ay önce 459TL'ye vardı.

Rival 600 önerebilirim. Eskidi ama gerçekten çok güzel bir mouse. 2 yılı aşkın süredir kullanıyorum.

Edit: 599 lira olmuş. Birkaç ay önce 459TL'ye vardı.

Onu inceleniştim. Yan kauçuklarının yapışkanları eriyor diye duydum.
Elinin eni ve boyu nedir ayrıca fareyi nasıl tutuyorsun fingertip, claw, palm belirtirsen daha iyi önerilerde bulunabiliriz.

O terimleri pek bilmiyorum ama elimi düz koyuyorum uzunlamasına.

Onu inceleniştim. Yan kauçuklarının yapışkanları eriyor diye duydum.

O terimleri pek bilmiyorum ama elimi düz koyuyorum uzunlamasına.
Bende herhangi bir erime durumu olmadı. Ben çoğu zaman ıslak mendil ile siliyorum ve fareye temiz elle dokunmaya dikkat ediyorum. Belki ondandır.

Sanki 710 ve 600 biraz ağırdı. Oynayış tipinizi bilmem ama düşük DPİ'da falan sorun yaşayabilirsiniz.

Elinin eni ve boyu nedir ayrıca fareyi nasıl tutuyorsun fingertip, claw, palm belirtirsen daha iyi önerilerde bulunabiliriz.

Uzunluk orta parmağımdan 18 19 cm gibi en 10 11 cm gibi.
Sanki 710 ve 600 biraz ağırdı. Oynayış tipinizi bilmem ama düşük DPI'da falan sorun yaşayabilirsiniz.

Önceki kullandığım mouse da ağır bir mouse idi yaklaşık 100 gr hafif mouse bilmiyorum düşünebilirim bir öneriniz var mı?

Uzunluk orta parmağımdan 18 19 cm gibi en 10 11 cm gibi.

Önceki kullandığım mouse da ağır bir mouse idi yaklaşık 100 gr hafif mouse bilmiyorum düşünebilirim bir öneriniz var mı?

Geri
Yukarı