Steelseries Siberia Elite Prism Tamir Edebilecek Yerler

scalevy

Decapat
Katılım
27 Haziran 2018
Mesajlar
4
Kulaklığı çıktığı yıl almıştım. Garantisi bitti. Sol kulağından ses gelmiyor ve mikrofonu çalışmıyor. Kozmetik olarak da derisinde yırtıkları var. Ankara'da servise nereye gönderebilirim? Despec hariç Steelseries ürünlere bakan herhangi bir yer var mı?
 
KS
KS
S

scalevy

Decapat
Katılım
27 Haziran 2018
Mesajlar
4
Garantisinin bitmiş olması servise gönderemeyeceğiniz anlamına gelmez. Ücretli olarak tamir edeceklerdir eğer çözülebilecek bir sorunsa.
Hocam kargoyla D&R'a yollayıp içine tamir ücretini ödeyeceğimi belirten bir not bırakmıştım 4 5 ay oluyor. Onlar da Despec Bilgisayar'la anlaşmalı sanırım. Kulaklığı tamir etmeden kullanıcı hatası ve garanti kapsamı dışında diye herhangi bir işlem yapmadan geri yolladılar bana. Olmazsa tekrar deneyeyim.
 

Zusth

Hectopat
Katılım
30 Eylül 2016
Mesajlar
269
Makaleler
7
Çözümler
3
Yer
Schweinfurt
Dostum direkt Danimarka ana şubesinin destek birimi ile iletişime geç. Sitesinde destek kısmı var, oradan İngilizce kullanarak iletişime geçebilirsin. Ben garanti kapsamında olsa dahi Türkiye'deki distribütör firmalara göndermiyorum çünkü alayı müşteri memnuniyetini yabancılar kadar önemsemiyor ve aşırı çıkarcılar. En basitinden Logitech Türkiye kırılan plastik tuş için 50 TL istedi, SteelSeries Danimarka direkt bedava gönderdi. O kadar çok bedavaya ürün getirttirdim ki şu arızalı ürünler sayesinde Danimarka'dan, inanamazsın. Ayrıca belirtmekte fayda var; garantiden getirdiğin ürünlerin gümrük ücretini SteelSeries bizzat ödüyor.
 
Yukarı