SteelSeries Siberia v2 Kulaklık müzik için nasıldır ?

hacistar

Kilopat
Makaleler
12
Daha fazla  
SteelSeries Siberia v2 Kulaklık Siyah | 195,00TL - D&R : Oyun-Konsol

Linkteki kulaklığı almayı düşünüyorum. Oyun için ideal olmasına rağmen müzik için nasıl bilmiyorum. Bütçem 200 Tl. Bas ya da tiz'ler abartılı olmasın istiyorum(dengeli). Fiyat/performans oranı iyi olmalı. Müzikle de uğraşıyorum. Bu kulaklık konusu epey düşündürdü beni.. Yardımlarınızı bekliyorum.

Ben kullanıyorum. Çok memnunum. Mikrofonu falan çok iyi. Ses kaliteside aynı şekilde.

Cevabiniz icin tesekkur ederim. Oyun icin iyi oldugunu tahmin ediyorum. Sadece muzik dinlerken nasil diye merak etmistim. Oncesinde (Philips Shiva miydi sihibu buydu animsayamadim). kulaklik almistim. Hic memnun kalmamis iade etmistim. Extra bass ozelligi falan vardi. Simdi atesle yaklasiyorum. Hemen aliyorum bunu...

Son düzenleyen: Moderatör:
Steelseries Siberia v2 Frost Blue var elimde. Kablonun kulaklıga giren bölümünde bir kere temassızlık oldu. Yaptırdım. Şimdi bir kez daha var. Acaba diğer serilerde de var mı bilmiyorum. Dikkatli ol. Güle güle kullan.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı