Steelseries Siberia V2 nasıldır ?

Kubilay22

Kilopat
Makaleler
13
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Amazon'dan bunun ses kartlı olan versiyonunu yakın fiyata alabilirsin. 10-20 TL oynar ama performans farkı çok olur. Siberia v2 Diablo Edition bakabilirsin. 65 dolar falan.

Amazon'dan bunun ses kartlı olan versiyonunu yakın fiyata alabilirsin. 10-20 TL oynar ama performans farkı çok olur. Siberia v2 Diablo Edition bakabilirsin. 65 dolar falan.
TR için kargo yok onda maalesef ben de baktım çok hoş bir görünümü var ama hata verdi shipping kısmında.

@Saykopat Amazon.com: SteelSeries Diablo III Gaming Headset: Electronics Buradan alabilirsin. Aynı ürün biraz daha pahalı. Amazon Contact'a git de ki ana ürünü Türkiye'ye atmıyorlar bunda fiyat farkı var. Aradaki farkı iade edebilir misin de tamamdır. Kargosuda çok ucuz. Bu arada kargoyu artık ücretsiz yapmıyorlar yapsalar bile yaptırmayın. Kargo 20-30 dolardı ucuz yapmaları için binlerce mail attık. Hala ücretsiz yapanlar var diye bir gün tamamen kargoyu kesecekler Türkiye'ye. :D

@Saykopat Amazon.com: SteelSeries Diablo III Gaming Headset: Electronics Buradan alabilirsin. Aynı ürün biraz daha pahalı. Amazon Contact'a git de ki ana ürünü Türkiye'ye atmıyorlar bunda fiyat farkı var. Aradaki farkı iade edebilir misin de tamamdır. Kargosuda çok ucuz. Bu arada kargoyu artık ücretsiz yapmıyorlar yapsalar bile yaptırmayın. Kargo 20-30 dolardı ucuz yapmaları için binlerce mail attık. Hala ücretsiz yapanlar var diye bir gün tamamen kargoyu kesecekler Türkiye'ye. :D
Amazonla uğraşamam ya Thermaltake TTS-HT-CRO008ECBL Tt eSPORTS CRONOS Siyah Profesyonel Oyun Kulaklığı | sanalmarketim bunu alacağım.

Amazondan hiç ürün almadım, pek sıcak bakmıyorum. Şimdi ben Siberia V2 alsam, memnun kalır mıyım ?

Memnun kalanlar varsa sen de memnun kalırsın bu fiyata kulaklıklar hayal kırıklığı yaratmaz. Logitech hariç. :D

@Saykopat Arada büyük bir kalite farkı var. :) Ürün 10 güne gelir size bu da en geç süre.
İyi güzel de çok tuzlu oluyor + taksit olanağı yok. Birde aşağıdaki gibi bir sayfa geldi bana indirim falan diyor anlamadım bu kartı alınca indirim mi kazanacağım. ?
Adsız.png

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı