STEEP kısa süreliğine tamamen ücretsiz

Oyunu bir türlü açamadım oyunu aç dediğimde launcher öylece kalıyor sorunu bilip düzelten var mı acaba?
Yükleyip oyunu açabilen var mı? Yani şunu Steam'den dağıtsalar hiçbir sorun olmayacak. Şu uplay ne kadar berbat ve sorunlu platform. Yüklemesi ayrı bir dert oyunu açması ayrı, keza açılmıyor.
Aynı durumdan muzdaribim, sorunu bir türlü çözemedim ben de.

Uplay üzerinden indirdim, yanlış hatirlamiyorsam masaüstüne gelen simgeden calistirdim, her hangi bir sorun yoktu.

Oyunu steam den bedavaya dağıtsalar bile uplay yine istiyor.
Yükleyip oyunu açabilen var mı? Yani şunu Steam'den dağıtsalar hiçbir sorun olmayacak. Şu uplay ne kadar berbat ve sorunlu platform. Yüklemesi ayrı bir dert oyunu açması ayrı, keza açılmıyor.

@stanis En azından indirme kısmında sıkıntı yaşamazdık, Uplay üzerinden çalıştığını biliyorum.

Oyun dosyalarını repair etmeyi deneyin ben de Division da yaşamıştım oyunun lokasyonunu güncelleyin locate game sekmesinden kurulu klasör de ki launcherı seçin ya da uplay güncellemesi gelmiş onuda bir yapın arada oluyor bu aksaklıklar ubisoft kaynaklı.
Ben de şimdi kurmaya başladım bakalım sorun olacak mı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı