Steinberg UR-12 vs. Presonus Audiobox Itwo vs. Focusrite Scarlett Solo

marjinalo

Femtopat
Daha fazla  
Uzun süredir ses kartı almayı düşünüyorum. Araştırmalarım ve fiyat bandıma göre ürünleri buldum. Aşağı yukarı benzer özellikteler fakat giriş çıkış sayısı olsun kulaklıkta ses ayarlama olsun buna benzer cihazı tanıyan veya stüdyo bilgisi olan arkadaşlar seçtiğim ürünlerde yardımcı olursanız sevinirim.
Steinberg UR-12
Presonus Audiobox itwo
Focusrite scarlett solo
Giriş çıkış sayısı benim için 1 gitar girişi 1 mikrofon girişi 1 hoparlör/referans monitör girişi bunların olması yeterli hepsinde 1 mikrofon 1 hi-Z girişi var fakat hoparlör/referans monitör girişi var mı tam anlayamadım varsa hangisinde var? Dediğim gibi kısmen benzer özellik ve fiyattalar tavsiyenize göre bunu alsan kafan ileride şu özelliğinden dolayı rahat eder tavsiyeleri verirseniz sevinirim. Teşekkürler.

Ben Sahibinden'den 2. el Focusrite Scarlett Solo almıştım 2-3 ay önce 650 liraya. Referans mönitör için çıkış ve kulaklık için çıkışları var. Mikrofon için preampi çok güçlü değil. Rahatça taşınabilir boyut olarak. Yani ses kartından bekleneni yapıyor. Ben almak istediğimde almayı düşündüklerim arasında söylediğiniz markalardan Steinberg UR22 ve M-Audio USB 96 cihazlarına bakıyordum aralarında ne kadar fark var bilemem ama bunların güzel seçenekler olduğunu biliyorum. Ayrıca farklı markaların da güzel ses kartları var. Behringerin en ucuz ses kartıyla bile şuan istediğini yapabilen arkadaşlarım var. Focusrite Scarlett Solo alayım mı diye sorarsan al derim. Yapı olarak sağlam ve uzun süre kullanılabilecek gibi duruyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı