Stellaris dil dosyaları nerededir?

SushicDt

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, 4 arkadaş Türkçe yama yapmak istiyoruz ve Stellaris'i seçtik. Daha önceden birçok Paradox oyununa yama yaptığım için dil dosyalarının "GFX" "interface" ve "localization" klasörleri içinde olduğunu biliyorduk. "localization" klasörü zaten dil klasörü olduğundan dil dosyalarını bulmak zor olmadı ancak "GFX" ve "interface" klasörünün içinde biraz bakınmamıza rağmen bulamadık. O klasörlerdeki çevirilecek dosyaların tam yolunu yazabilen olur mu acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam de dochimedo2018 adlı bir kullanıcı oyunun Türkçe yamasını yapmaya çalıştığıyla alakalı bir yorum yapmıştı hatta bende ekledim yama çıktığı zaman bazı noktaların da yardımcı olmak için isterseniz iletişime geçin. Oynamayı çok sevdiğim bir oyun umarım başarırsınız, çok isterim böyle bir işin olmasını başarılar diliyorum.

Steam de dochimedo2018 adlı bir kullanıcı oyunun Türkçe yamasını yapmaya çalıştığıyla alakalı bir yorum yapmıştı hatta bende ekledim yama çıktığı zaman bazı noktaların da yardımcı olmak için isterseniz iletişime geçin. Oynamayı çok sevdiğim bir oyun umarım başarırsınız, çok isterim böyle bir işin olmasını başarılar diliyorum.
Teşekkür ederim, hevesli ve yeni bir ekip olduğundan dolayı hızlı ama biraz hatalı bir yama ile karşılaşabilirsiniz😂 çıktıktan sonra tüm eksik yerleri tamamlayıp güzel bir yama olmasını planlıyoruz, bitirdikten sonra link atabilirim isterseniz.

Son durumu nedir acaba?

Benim deneyip en beğendiğim çeviri Sacrillegos Türkçe yama projesinin yaması olmuştu. Oynanabilirliği çok yüksek bir yama olduğunu düşünüyorum öncesinde ücretsiz ve bağışlar ile ilerleyen bir iş modeliyle yürüttüğü yamayı şu an tamamen ücretli sürüme geçirdiğini duyurdu.

Maalesef yeterli bağış ve desteği bulamadığı için bu şekilde yaptığını düşünüyorum. Destek olmak için "Sacrillegos Türkçe çeviri projesi" diye aratabilirsiniz.

Geri
Yukarı